1345
1353

سلام عزیزانم

امشب رأس ساعت ۱۱:۰۰ همگی باهم سوره حمد هر تعداد که مایلین میخونیم اول واسه سلامتیه امام زمان همگی دعا میکنیم سپس واسه شفای تمام بیماران علی الخصوص دو عزیزمون 

@لبخندنگاه   و @مامانبزرگپانیذ   که کسالتی واسشون پیش اومده ❤️❤️❤️❤️

امیدوارم تمام افراد کره خاکی از نعمت بزرگ سلامتی بیشترین بهره رو ببرن

و دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتتون باز کنه و به هر آنچه در دل دارین هر چه سریعتر برسین

آشوبم و آرامشم تویی❤️

الان جمکرانم 

سر ساعت ۱۱ برای همه دوستان دعا میکنم❤

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

سلام

عزیز دلم ممنونم از اینهمه لطف و مهربونیت الهی که چندین برابر عوض خیرش رو ببینی گلم

خیلی دوستت دارم نازنینم💖

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

توروخدت برا بچه های سرطانی و داداش منم دعا کنید طفل معصوما درد میکشن ذره ذره اب میشن چقد روحیشون نابود میشه بخاطر موهاشون توروخدا دعا کنید واس داداظ منم دعا کنید.ممنونتونم 

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه منم یه روز برم صدای قلب نی نی مو گوش بدم😪برم سیسمونی بخرم ساک بیمارستانشو ببندم😪میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنید❤🌹
1350
الان جمکرانم  سر ساعت ۱۱ برای همه دوستان دعا میکنم❤

عزیزم التماس دعااااا ویژه دارم نی نی میخوام 😘

اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک یا امام حسین ب دستای کوچیک حضرت علی اصغر قسمت میدم‌ حاجتمو بدید ی فرزند سالم و صالح

@فرانک20‍  واسه شفای پدر گرامی عزیز دلم حمد میخونم 

@لبخندنگاه    عزیز دلم الان که تاپیکتون دیدم شک شدم و خیلی ناراحت شدم امیدوارم بحق عظمت سوره حمد به زودی زود لباس عافیت بپوشین

@تنهایtanha    عزیز دلم امیدوارم مسیر راحت طی بشه و بدون هیچ نگرانی عزیز دل خاله به دنیا بیاد

آشوبم و آرامشم تویی❤️
عزیزم التماس دعااااا ویژه دارم نی نی میخوام 😘

انشالله به زودی دامنت سبز شه عزیزم💙💛💚💜❤

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

فدای شما ان شالله شمام حاجت روا بشید😍😘

اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک یا امام حسین ب دستای کوچیک حضرت علی اصغر قسمت میدم‌ حاجتمو بدید ی فرزند سالم و صالح
توروخدت برا بچه های سرطانی و داداش منم دعا کنید طفل معصوما درد میکشن ذره ذره اب میشن چقد روحیشون ناب ...

به روی چشم عزیز دلم

دلم کباب شد

امیدوارم بحق پنج تن آل عبا به زودی زود لباس عافیت بپوشه و دلشاد بشین🙏🌹😍❤️

آشوبم و آرامشم تویی❤️
1307
توروخدت برا بچه های سرطانی و داداش منم دعا کنید طفل معصوما درد میکشن ذره ذره اب میشن چقد روحیشون ناب ...

ان شالله بحق امام حسین شفا بگیرن

سلام عزیز دلم ممنونم از اینهمه لطف و مهربونیت الهی که چندین برابر عوض خیرش رو ببینی گلم خیلی دوستت ...

سلام قربون روی ماهت برم

نمیدونین تاپیکتون که دیدم چقدر حالم بد شد

امیدوارم بحق پنج تن آل عبا دردتون بره پشت کوه و همیشه سالم باشی عزیز دلم 

خیلی دوستون دارم  و واقعا توان دیدن مریضیتون ندارم🙏🌹😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

آشوبم و آرامشم تویی❤️
به روی چشم عزیز دلم دلم کباب شد امیدوارم بحق پنج تن آل عبا به زودی زود لباس عافیت بپوشه و دلشاد بش ...

ممنون عزیزم 

ببخشید ناراحتتون کردم ولی واقعا سخته افسرده شدیم مامان بابام داغون شدن بعد 18سال خدا داده بهمون 

همه خانما میدونیم انتطار نی نی چقد سخته همون 9ماه ک تو دلمونه حتی چ برسه کسی ک 18سال انتظار کشیده و حالا با جونش میجنگه بخدا داغونیم محتاج دعاتونیم ان شاالله هرچی از خدا میخیاین و مصلحته خدا بهتون بده الهی امین اللهم صل علی محمد و ال محمد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه منم یه روز برم صدای قلب نی نی مو گوش بدم😪برم سیسمونی بخرم ساک بیمارستانشو ببندم😪میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنید❤🌹
ان شالله بحق امام حسین شفا بگیرن

الهی امین قربونت برم خواهر خوبم محتاج دعا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308
ممنون عزیزم  ببخشید ناراحتتون کردم ولی واقعا سخته افسرده شدیم مامان بابام داغون شدن بعد 18سال ...

خواهش میکنم عزیز دلم

نه عزیزم این چه حرفیه

عزیز دلم ناراحت نباش معجزه خدا تو یک لحظه اتفاق میفته امیدوارم به زودی زود خدا واستون معجزه کنه و خبر حتجترواییتون بدین 🙏🌹😍❤️❤️❤️❤️

آشوبم و آرامشم تویی❤️
سلام قربون روی ماهت برم نمیدونین تاپیکتون که دیدم چقدر حالم بد شد امیدوارم بحق پنج تن آل عبا دردتو ...

شرمنده ناراحتت کردم عزیزم. مطمئنم دعای شما خوبان خیلی زود اثرشو نشون میده.

🥰🥰🥰

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
الان جمکرانم  سر ساعت ۱۱ برای همه دوستان دعا میکنم❤

به به خوشا به سعادتتون

فدای قلب پاک و مهربونتون

خیلی التماس دعا عزیزم

امیدوارم به تمام خواسته های قلبیتون هر چه سریعتر برسین🙏🌹😍❤️❤️

آشوبم و آرامشم تویی❤️

اخی عزیزم امضان خوندم الهی امین ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشه خواهرجونت 

میشه بپرسم مشکلش چی بوده؟ و ایا الان قط درمان شده؟ حالش چطوره ؟ برادر منم س ر ط ا ن خون داره😪4سالشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شرمنده ناراحتت کردم عزیزم. مطمئنم دعای شما خوبان خیلی زود اثرشو نشون میده. 🥰🥰🥰

نه قربونت برم این چه حرفیه

ممنون که گفتی مهربونم

الهییییی آمییییییین امیدوارم به زودی خبر خوب شدنتون بدین بهمون و خشحالمون کنین❤️❤️❤️❤️❤️

آشوبم و آرامشم تویی❤️
1346