2733
2739
عنوان

قرمزیواشم:بازم ادم فرستادن😏

529 بازدید | 34 پست

میگم باید تعهدبده میخندن میگن تعهداصن وجودنداره😕منم گفتم من بوجودش میارم بزارهمه به من بخندن...

خدایی میخام تعهد محضری بگیرم ک دیگ اذیتم نکنه کارمسخره ایه؟؟بخدا دیگ ب حرفای کلامیش اعتمادی ندارم...میگم ی تعهد بده حداقل

پ.ن:34روزه اومدم قهر شوهرم پسرعمومه با باباش خیلی اذیتم کردن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا مگه از پشت کوه اومدن ک تعهد محضری این همه براشون نا اشناست .

بتازون ک دوره تواِ

این نرای کثافط باید بدونن دنیا این جوریام نیست .

نمونش شوهر کثافط خودم اشغال حروم زاده

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
برعکس تعهدوجود داره...اینجوری اگ اذیتتم کرد روزی ک بری دادگاه تعهد دهری ازش کارت جلویه

تو اون تعهده چی مینویسن؟؟اخه اینا مسخرم کردن گفتن سندازدواج ک اون همه امضازدید خودش تعهده گفتم من پایبندم اون نیس خب انگاری ازاول عقدمیکنیم بره تعهدبده😊

وا مگه از پشت کوه اومدن ک تعهد محضری این همه براشون نا اشناست . بتازون ک دوره تواِ این نرای کثافط ...

یاخدا دلت پره ها😆😆اره دقیقا الان دوره منه😈این همه اذیتم کردن اینا درمقابل اون هیچی نیس بخدا

2738
اگ خوبه پاشو برو خونت الکی اعصاب منم خراب نکن خودت اس میدی میگی میام ها نگران نباش خودت هو😬😬😬😬😬 ...

بخدا پشیمون شدم ازاون به بعد.خوب بود ک میرفتم هیشکی خوشش نمیاد ی ماه ازخونه زندگیش اوره بشه😊

2706