2726

کلاسای کشت زعفران این روزا خیلی تو بورس هست.همه جا ازش صحبت میکنن.

آموزش میدن که تو هر منطقه ای با هر آب و هوایی بشه کشت کرد زعفران رو.

منو همسرم یه سوله جمع و جور داریم که بیکار افتاده.دلم میخواد یه کاری توش راه بندازیم.

میخواستم بدونم کسی تا به حال همچین کاری راه انداخته؟کشت زعفران منظورمه

سودش چطوره؟

ارزش داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دراین مورد خیلی مطالعه کردم سخترین قسمتش گرفتن کارگر درخارج ازاستان خراسان هست ، مشکل دوم پیداکرد ...

ممنون که جوابم رو دادید

میتونم منظورتون بپرسم چه جور کار گری؟

یعنی کارگراش هم باید آموزش دیده باشن؟

مگه زعفرون رو تو سوله می کارن؟افتاب باید بخوره. اتفاقا شنیدم زیاد ابیاری هم نمی خواد.

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

اهان گلخونه ای. من چند سال پیش پیازشو تو باغچه خونمون کاشتم خوبم در اومد. خالم تو گرگان یه تیکه از زمیناشون رو کاشت کار خاصی هم نکرد و خیلی زعفرون بهش داد

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
اهان گلخونه ای. من چند سال پیش پیازشو تو باغچه خونمون کاشتم خوبم در اومد. خالم تو گرگان یه تیکه از ز ...

من‌استان فارس هستم

اینجا تازگیا کشت زعفران افتاده سر زبون

خیلیا میرن سمتش

پس سود خوبی باید داشته باشه.

شما پیازش کاشتی بعد بهت ثمر داد؟

شما آموزش دیدید؟ پیاز آمادش چطوره؟

من زنداییم زمین کشت زعفرون داره بهش گفتم خیلی از این کار خوشم میاد 15فروردین عروسی خواهرم بود نزدیک ب دو کیلو برام پیاز اورد گفت دست چین شده است بعد طریقه کاشت و رعایت فاصله رو هم بهم توضیح داد 

منم آوردمدتعداد پنج تا هست تا بستگی ب بزرگی پیاز در عمق 15تا20سانتی زمین با فاصله 8تا12سانت بازم بستگی ب تعداد پیازها تو کل باغچمون کاشتم 

کلا گفت پنج دوره آبیاری میخواد ولی من وقتی حیاط رو میشورم آب میره تو باغچه گفت اصلا نباید آبیاری کنم جز وقتی ک کاشتم حالا باید منتظر بمونم ببینم چی میشه😍😍

من‌استان فارس هستم اینجا تازگیا کشت زعفران افتاده سر زبون خیلیا میرن سمتش پس سود خوبی باید داشته ...

اره فقط پیازو کاشتم کاری نکردم

2706