2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب باید ببینی الویت شما چیه ؟ مدرک معتبر که بعدا بتونی مجوز بگیری و خودت اموزشگاه بزنی یا اموزش بدی یا نه فقط میخوای یاد بگیری که شغلت باشه ...

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
خوب باید ببینی الویت شما چیه ؟ مدرک معتبر که بعدا بتونی مجوز بگیری و خودت اموزشگاه بزنی یا اموزش بدی ...

میخوام شغلم بشه ولی بعدش  مثلا چند سال بعد میتونم خودم  سالن بزنم ؟

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤
2738
اهواز 

میخواستم بگم اگ اهوازی فقط همچین ریسکی کن ایول دگ همشهری همون پیش میکاپ ارتیست حرفه ای جدا یاد بگیر مثلا خیلیا میرن عروس سرا اموزشگاش ولی من افراد قوی تری دیدم جدا یاد میدن خودم بودم میرفتم پیش اونایی ک جدا یاد میدن 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
میخواستم بگم اگ اهوازی فقط همچین ریسکی کن ایول دگ همشهری همون پیش میکاپ ارتیست حرفه ای جدا یاد بگیر ...

همشهری😍😍😍 مامان نیکو چی بنطرت چطوره 

همشهری😍😍😍 مامان نیکو چی بنطرت چطوره 

عالیه مامانیکو ولی من چون ۷ ساله ساکن اهواز نیستم باز بهتره از بقیم بپرسی ما اونموقعا ک زیر املیالیس بود میرفتیم بنظرم یکم زیادی خلیجی میومد ولی الان تو پیج اینستاش میبینم کفففف میکنممممم خیلییی خوب پیشرفت کرده مامانمم فقط کلا تو اهواز مامانیکورو قبول داره ...همون بنظرم کاراشونو تو اینستا ببین مگ مامانیکو هم اموزشگاه داره؟ 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
عالیه مامانیکو ولی من چون ۷ ساله ساکن اهواز نیستم باز بهتره از بقیم بپرسی ما اونموقعا ک زیر املیالیس ...

در جریان نیستم امکزشگاه داره یا نه ولی فک کنم اموزش میده   در هر صورت  یا مامان نیکو یا عدوس سرا یا  جشنواره   

اره مامان نیکو  متد ارایشگریش کاملا آپدیت شده  

در جریان نیستم امکزشگاه داره یا نه ولی فک کنم اموزش میده   در هر صورت  یا مامان نیکو یا عد ...

عزیزممم ایشالله یجای خوب بری سالنم بزنی دگ بعد بیایم پیش خودت     

عزیزممم ایشالله یجای خوب بری سالنم بزنی دگ بعد بیایم پیش خودت      

وای خدا از ته دلت بشنوه  مرسییییییییییی😍😙😙😙😙😙

وای خدا از ته دلت بشنوه  مرسییییییییییی😍😙😙😙😙😙

2706