2733
2734
عنوان

خانمایی که کوچولوشونو از شیر گرفتن

190 بازدید | 42 پست

شما چه روشی به کار بردید؟چیکار کردید تا بچتون از می می بدش بیاد؟؟من میخوام دخترمو از شیر بگیرم ولی نمیدونم چی بهش بگم☹️

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

من یک مادر موفق هستم دراین زمینه.ازمن بپرس😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه شو ندارم ولی میدونم باید چند ماه قبل از زمانش بچه رو اماده کرد ، یعنی یواش یواش از سینه دورش کرد . 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2731

قره قروت رو با اب قاطی کن بزن

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

من هرکاری کردم نشد 

امدازه‌ی سر سوزن فلفل زدم دوبار خورد دید زبونش گز گز میکنه دیگه نخورد 

اون اذیتم نکرد ولی تب شیر و دردش خیلی اذیتم کرد

دوهفته پیش گرفتم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من به دختر شیر پاستوریزه و بعدم شیر گاو میدادم به اون عادت کرده بود هی کمتر شیر خودمو میدادم و بیشتر اون شیر بعدم چسب زدم گفتم اوف شده و دورمو شلوغ میکردم بیشتر میرفتم بیرون که سرگرم باشه سمت خودم نیاد خیلی 

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2738
من یک مادر موفق هستم دراین زمینه.ازمن بپرس😁

میشه به ما هم یاد بدی ....پسرم شش ماهشه از الان غصه ام شده ، البته فقط شیر خودمو نمی خوره ولی خیلی از ساعات روز گریه که میکنه ازم ممی میخواد و موقع خواب

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

یکدفعه نگیر ،تعداد دفعات رو کم کن، بجاش شیرخشک با شیشه اضافه کن، پستونک هم اگه بهش بدی خیلی خوبه ،میگن تلخک نزنید چون بچه دچار استرس میشه، یواش یواش بگیر که متوجه این تغییر نشه، من همینکار رو کردم ،بعد یکماه میومد سراغش اما صورتش رو میمالید دیگه انگار بدش میومد مک بزنه

من تدریجی از شیر گرفتم  هیچی نگفتم ک بدش بیاد  ب مرور کم کردم تا گرفته شد ن خودم ن ب ...

حقیقتش شوهرم هوله،تدریجی نمیذاره😒

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
یکدفعه نگیر ،تعداد دفعات رو کم کن، بجاش شیرخشک با شیشه اضافه کن، پستونک هم اگه بهش بدی خیلی خوبه ،می ...

شوهرم نمیذاره تدریجی😭😭

پستونک و شیشه نده به اونا عادت کنه باید دنبال راهکار باشی که از اون بگیریش

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
شوهرم نمیذاره تدریجی😭😭

نه باید تدریجی باشه 

منم دوماه کم کردم بعد گرفتم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
من به دختر شیر پاستوریزه و بعدم شیر گاو میدادم به اون عادت کرده بود هی کمتر شیر خودمو میدادم و بیشتر ...

میترسم بهش بگم اوف شده ضربه بخوره،چون خیلی دوسش داره😣

2706