2726

سلام به همگی.. روزتون عالی

آزمایش همسرم رو یه نگاه بندازین. خودم نگاه کردم و حس میکنم نرماله. بازم شما ممکنه بهتر بدونین اگر نکته ای هست لطفا بمن بگین. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
phبالاستفكر كنم نرمالش هفته يكي هم اينكه تحركش يكم فقط پايينه ٤٥هست اونم فقط يكم

مرسی عزیزم. اره اون اسپرمایی ک.تحرکشون خوبه و معمولیه ۴۵ هست و بدون تحرک ها ۵۵ هست.. و نسبتا کمه. درست میگی.. 

مرسی عزیزم. اره اون اسپرمایی ک.تحرکشون خوبه و معمولیه ۴۵ هست و بدون تحرک ها ۵۵ هست.. و نسبتا کمه. در ...

انشالله كه اونم درست ميشه

منم شوهرم تحركش هشت بود بعني فاجعه

چهار ماه سياهدونه و خرما خورد الان ٩٢

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀
انشالله كه اونم درست ميشه منم شوهرم تحركش هشت بود بعني فاجعه چهار ماه سياهدونه و خرما خورد الان ٩٢

الهی شکر واقعا...چقدر عالی.. پس منم سیاه دونه بدم به شوهرم. راستش میخوایم اقدام کنیم, بنظرت چند ماه صبر کنم یا نه؟

الهی شکر واقعا...چقدر عالی.. پس منم سیاه دونه بدم به شوهرم. راستش میخوایم اقدام کنیم, بنظرت چند ماه ...

به نظرم يه چند ماه شوهرتو خودتو تقويت كن بعد 

چون ضعف اسپرم باعث سقط يا بارداري پوچ ميشه خدايي نكرذه

من خودمم شوهرم تحركش پايين بود باردار شدم ولي پوچ بود

بهترين چيزا برا مردا چيزايي با طبع گرمه 

هرروز كنار غذاش پياز خام بزار خيلي خوبه هم براي شما هم شوهرتون 

نيم كيلو خرما(ازون چسبونكيا كه ارزونن و بهم ميچسبن)رو دونه هاشو دربيارين بزارين تو ماهي تابه و با دوقاشق غ خوري روغن زيتون رو شعله ي كم تفت بدين تا نرم بشه 

نرم كه شد نصف ليوان سياه دونه داخلش بريز و خوب هم بزن تا مخلوط شه 

بعد خاموش كن و هرروز يك قاشق غ خوري به شوهرت بده بخوره 

موز هم عاليه ؟گردو و عسل و اجيل و خرما 

اينا براي اسپرم عالي هستن 

البته براي مصرف سياه دونه نبايد دارو خورد 

مصرف دارو را بايد قطع كرذ

به نظرم يه چند ماه شوهرتو خودتو تقويت كن بعد  چون ضعف اسپرم باعث سقط يا بارداري پوچ ميشه خدايي ...

اره خودمم دوتا بارداری ناموفق داشتم. یکیش سقط شد بخاطر پوچ بودن و یکی قلبش هفته ۷ ایست کرد

بهترين چيزا برا مردا چيزايي با طبع گرمه  هرروز كنار غذاش پياز خام بزار خيلي خوبه هم براي شما ه ...

خدا خیرت بده. ان شاالله حتماداین کارا رووانجام میدم.. امید به خدا.. ممنون عزیزم🤗🤗🤗😘

بهترين چيزا برا مردا چيزايي با طبع گرمه  هرروز كنار غذاش پياز خام بزار خيلي خوبه هم براي شما ه ...

اون خرماهای تفت داده شده رو باید تو یخچال نگه داشت؟ خراب نمیشن بمونن؟