2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ماهی سه تومن بود ،الان صفر

ای بابا

با صفر مگه میشه

خدابه همه رحم کنه

من شوهرم ۳تومن میگیره ۱میره برا قسط با ۲تومن فقط جوری هستیم ک زنده بمونیم خیلی از ضروریات رو نمیتونیم بگیریم گرونی قشنگ لمس میشه دوتا بچه دارم قبلا چقدررر فراووون بیرون میرفتیم الان با جیب خالی آدم‌جرات نداره بیرون بره بخدا دلم ب حال پسرام میسوزه کوچولوهای معصوم...بازم خداروشکر صحیح وسالمن الهی شکر.ولی واقعا دوس داشتم کمبودی حس نکنن.نه مثلِ الان...هرروز میگن چراماشین نداریم همه دارن؟؟؟چرا ماجایی نمیریم؟😢😢😢

2714
ای بابا با صفر مگه میشه خدابه همه رحم کنه من شوهرم ۳تومن میگیره ۱میره برا قسط با ۲تومن فقط جوری ه ...

آهان اگ همسر نداری باز زیاد سخت نیس البته ببخشید اینجوری میگم ولی مسئولیتِ یه زندگی رو داشتن بچه ها رو راضی نگه داشتن تو این اوضاع مملکت واقعا سخته.اونم بچه ی ۶ساله و دوساله ای ک درکِ زیادی نداره ونبایدم واردِ این دغدغه ها بشه که وای بابام‌پول نداره پس فلان...☹☹☹

آهان اگ همسر نداری باز زیاد سخت نیس البته ببخشید اینجوری میگم ولی مسئولیتِ یه زندگی رو داشتن بچه ها ...

بله دقیقا،من دوتا خواهر دارم،یکیشون شوهرش خیلی پولداره ماهی صد میلیون تومان درامد داره و اون یکی کارمنده و حدود سه تومن،

بچه های اون یکی تو بهترین شرایط زندگی میکنن و این یکی بنده خدا همیشه تو عذابه،بچه ها تفاوت اقتصادی رو به چشم میبینن

2706