2726
عنوان

دک کردن مهمون

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 49 پست

شاید جاری متوجه نشده که شوهرت قصد موندن داره.

آخه معمولا زن و شوهر با هم میرن مهمونی یه جوریه بگی زنم برمیگرده ولی من میمونم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
عزیزم کارش خیلی خیلی زشت بوده دلم برای شوهرت سوخت ولی یه چیزی میخوام بگم بهت شما خودتون سرخود رفتید ...

وضعشون بدنیست.میگم درجا زنگ زد خواهرشودعوت کرد که آره خواهرم دانشجوه که وقت نداره آشپزی کنه امتحان داره من دعوتشون میکنم.نگفت خب برادر شوهرتم آدمه تو شهر غریب اونو دک میکنی که خواهرتو دعوت کنی برادرشوهرتم بعد چندین ماه اومده بود خونتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینجاشو نمیتونم هضم کنم که چرا شوهرت داشت تورو تنهایی میفرستاد خونه.کار اشتباه از شوهرته.بنظرم جاریت به تو کمک کرده دراین مورد.با بدکردن خودش

خدایا شکرت .بعد پنج سال انتظار خوشحالم کردی .خدایا خودت سالم نگهش دار

خودشون دعوت کرده بودن و شما رفتین؟

یا اون شهر کار داشتین و گفتین یه سر هم برین پیش اونا؟ (درواقع خودتون تماس گرفتن و اطلاع دادین دارین میرین)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
من اینجاشو نمیتونم هضم کنم که چرا شوهرت داشت تورو تنهایی میفرستاد خونه.کار اشتباه از شوهرته.بنظرم جا ...

وا من کارواجب داشتم تو شهرمان شوهرمم کار واجب داشت توشهراونا نه من میتونستم بمونم نه اون میتونست بیاد بامن

وا من کارواجب داشتم تو شهرمان شوهرمم کار واجب داشت توشهراونا نه من میتونستم بمونم نه اون میتونست بیا ...

آهان.

راستش به نظر من جاریت از اول با خواهرش قرار گذاشته بود بیان اونجا .واصه اون هرجوری هست میخواست شوهر تو رو به قول خودت دک کنه

خودشون دعوت کرده بودن و شما رفتین؟ یا اون شهر کار داشتین و گفتین یه سر هم برین پیش اونا؟ (درواقع ...

اونا اصلا تعارف نکردن که ما بریم ولی من که دیدم روابط خیلی کم شده نداریم غریب میشیم گفتیم بریم واقعا آدم انتظار این برخورد رو نداره سرزده هم نرفته بودیم یعنی یه آخر هفته رو با فامیل سرکردن اینقد شکنجست که آدم این رفتارو کنه؟

راستش به نظر من جاریت از اول با خواهرش قرار گذاشته بود بیان اونجا .واصه اون هرجوری هست میخواست شوهر ...

درهرحال توجیه خوبی نیست سی روز خدا با خواهرش میرن نمیان حالا مارو بعد چندین ماه دیده بودن باید این کارو میکرد؟

درهرحال توجیه خوبی نیست سی روز خدا با خواهرش میرن نمیان حالا مارو بعد چندین ماه دیده بودن باید این ک ...

نه .ولی توهم صبر داشته وقتی اونا خواستن بیان خونه تو .یه جوری عوضشو در بیار که متوجه اشتباهش بشه

درهرحال توجیه خوبی نیست سی روز خدا با خواهرش میرن نمیان حالا مارو بعد چندین ماه دیده بودن باید این ک ...

من تازه پنج ساله عروسی کردم .جاریم تا حالا چند بار اومده خونه ما شام خوردن .منو یکبار اونم توی نامزدی دعوت کرده .منم موندم چیکار کنم شوهرمم زیاد نمیره خونشون ولی هی برادر شوهرم زنگ میزنه از شهرستان میان خونه ما

اونا اصلا تعارف نکردن که ما بریم ولی من که دیدم روابط خیلی کم شده نداریم غریب میشیم گفتیم بریم واقعا ...

شاید بد موقع رفتین😶

منظورم سر زده رفتن نیست ها

منظورم اینه گاهی تو خونه اختلافاتی هست بابت همین دعوتتان نکردن . شما هم در جریان نبودی خودتون اطلاع دادین میرین اونجا دیگه مونده توش نتونسته نه بیاره ولی بی محل کرده. چون اگر موقعیت دعوت کردن داشت قطعا خودش پیش قدم میشد اینکه خودش زنگ نزده احتمالا بین زن و شوهر اختلافاتی هست رو نکردن . دیگه فامیل شوهر بودین از شوهر هم ناراضی اینطور میشه.

دفعه بعد صبر کنین خودشون اگر شرایط داشته باشن دعوت میکنن اگر نکردن و واجب بود اون شهر بمونین بهتره برین هتل یا مسافر خونه. درسته اونجا ساکن آن ولی گاهی شرایط جور نیست.

2706