2726
عنوان

دک کردن مهمون

548 بازدید | 49 پست

یه جامهمون بودیم دکمون کردن یعنی تویه شهرغریب رفته بودیم خونه برادرشوهرم وشوهرم گفته بودچندروز می مونه من کار داشتم بایدبرمیگشتم شوهرم اومدمنوبرسونه راه آهن جاریم لباسای شوهرمو از اتاق ورداشت آورد دست شوهرم که اینارو جانذاری ساک اونم داد دستش و خداحافظ. شوهرم خیلی دلش شکست و بغض کرده بود که اینجوری ضایع شد جلوی من.یه تعارف هم نکردن که خانم تو که رساندی برگرد بیا.شوهرم این حاریمو خیلی قبول داشت و اصلا انتظار این رفتار و ازش نداشت.یک روز مونده بودیم خونشون.بی محبت هم نبودیم نسبت بهشون کلا.بعدم جلو ما زنگ زد خواهدشد دعوت کرد ما هرروز که تلپ نبودیم خونشون بعداز۶ماه همدیگه رو دیده بودیم حالا موندم چکارکنم.شوهرم میگه توهم بگی بریم من دیگه پاموخونشون نمیذارم ولی من میگم رابطه با برادر رو که به خاطر یه اشتباه یا یه بدجنسی کوچک که نباید قطع کرد.شما بودین چکارمیکردین؟ گله میکردین؟ مامانم یه ضرب المثل داره میگه گله کردن فایده ای نداره وقتی از یکی گله میکنیم انتظارداریم بهش میگیم بیا توجیه کن کارتو. اوکی که میفهمه و شعور داره اصلا کاری نمیکنه که آدم ازش گله کنه اونی هم که نمیفهمه آدم با گله کردن خودشو سبک میکنه 

من بودم عمرا دیگه میرفتم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با شوهرت موافقم. در ضمن گله هم فایده نداره 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

عجب من باشم دیگه واسه موندن نمیرم...جاری و برادر شوهرمم هر وقت میرفتیم یه بی احترامی می کردن دیگه بشوهرم گفتم هیچ وقت واسه وعده نمیرم یا غذا مون رو میبریم...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

من بودم دیگه نمیرفتم خودمو دوباره سبک نمیکردم

شعورش رو نشون داده ،شوهرش‌همونجا باید یکی میزد تو دهنش

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
الهی  نه عزیزم گله فایده نداره بزار یه مدت بگذره ولی ارتباط را قطع نکنید

تازه جاریم گفت حتما تابستون میایم شهرشما مسافرت شوهرم گفت اصلا رو نده بهشون بیان خیلی ناراحته

عزیزم کارش خیلی خیلی زشت بوده دلم برای شوهرت سوخت ولی یه چیزی میخوام بگم بهت شما خودتون سرخود رفتید خونه برادرشوهرتون یعنی بدون دعوت پاشدید رفتید وشوهرت گفت میخوام چندروز بمونم؟یا اینکه از قبل دعوتتون کرده بودن ؟اگه  دعوت نکرده بودن راستش ادم بعضی وقتا شرایطش جوری نیست که مهمون ناخواسته بره خونش و چندروز بمونه من خودم شوهرم یه مدت بیکار بود خودمم سرکار میرم مادرشوهر پدرشوهرم یه ماه اومدن بدون دعوت خونم موندن واقعا سختم بود  تنهایی باید به کارای خونه میرسیدم با وجود شاغلیم تو خونم معذب بودم دستمونم تنگ بود همش خدا خدا میکردم اینا برن

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
من بودم دیگه نمیرفتم خودمو دوباره سبک نمیکردم شعورش رو نشون داده ،شوهرش‌همونجا باید یکی میزد تو دهن ...

شوهرش نبود شوهرم گفت استثنائا ایندفعه مزاحم شما شدیم دیگه نمیایم برنامه هاتونو به هم بریزیم اونم با خنده گفت جه برنامه ای ما برنامه ای نداشتیم بعد شب که شوهرش اومده بود جلو شوهرش چندبار زنگ زده بود که احتمالاشوهرمن دعوت کنه بره پیششون شوهرم جواب تلفنشو نداد دیگه.

2706