2726
عنوان

اصلا کسی هست اینجا ک هیکلش کاملا اوکی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 52 پست

من قبل عروسیم نزدیک دوسال بدنسازی کارمیکردم دوسالم‌کاراته باتمرینای خیلی سخت چندماهی  ام زومبا واقعاخیلی روفرم‌بود خودم‌ک عاشق هیکلم‌بود(حالانگید چقد اعتماد ب نفسم‌بالاس چون واقعا زحمت کشیدم‌واسه هیکلم)ولی بعدعروسی حامله شدم الان یه ماهه زایمان کردم ینی گند زده شده رو هیکلم خخخخخخ کله اون چهارپنج‌سال شد فدای سره پسرم 😍😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@سوگند22    

@علی_مامان    

اسی اینا خیلی رو فرمن لا مصبا....

البته ریا نشه خودم مربیشون بودم😎😐😕😑😯😢

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اینجا که همه خوش هیکلن 

تاپیک‌میزنن چاقا رو مسخره میکنن میگن درکشون نمیکنیم 

خب کمتر بخورن چاق نشن و هزارتا حرف دیگه 

فقط من چاقم فققققط من 😂😂😂😂

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728
عزیزم من کلا نه صورت و نه بدن خوبی دارم خیلی لاغرم ولی یه ساله تو خونه اسکوات و مرس سینه میزنم و با. ...

عزیزم هر روز اسکات میزنی هفته ای چند بار چند تا ست

هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد پس میخواهم و بدست می آورم
عزیزم منو صدازدی😎

من از کلاس چهارم تا دوم دبیرستان تکواندو کار میکردم .....بعد به خاطر کنکورو دانشگاه خودم تو خونه  یکم حرکاتو تمرین میکنم  و حرکات مخصوص رو از تو نت پیدا میکنم وهروقت یادم باشه انجامش میدم

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
عزیزم هر روز اسکات میزنی هفته ای چند بار چند تا ست

نه گلم چون عضله پا و باس.ن جز عضلات بزرگه سه روز  حداقل استراحت احتیاج داره تا ریکاوری کنه وگرنه اب میشه

من شنبه و چهار شنبه میزنم شنبه حجمی و چهارشنبه استقامتی تا رونم کات بشه و یه تیکه نباشه

شنبه:۵۰ درصد توان بدنم دو ست ۲۰ تایی و یه ست ۱۵ تایی ۸۰ درصد و یه ست تا حد توانم هم ۹۰ درصد قدرت(تا جایی که دیگه پاهام میسوزه) بعدش پشت پا یه ست اونم حد توان

روز دیگم هم ۷۰ تا ۸۰ درصد قدرت دو سنت حد توان میزنم

البته هررروز قبلش گرم میکنم و بعد از تمرین یکم میرقصم

عالی بوده

فقط تا وقتی که با.سنت و رونت نسوزه رشد نمیکنه ها

پرس سینه هم همینجوری میزنم درسته بزرگ نشده ولی کشیده اومده بالا جون سیته ما زنا فقط یه عظله داه اونم زیرشه

دیگه وقتی خم میشه پشت بدنم چربی نیست و بازوم افتاده نیست

فقط مراقب باش خیلی گند نشه چون با اسکات میشه چند برابر رون وب.اسن رو گنده کرد

🤗🤗🤗

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706