2703
2553
عنوان

یه سوال در مورد چت با افراد نامحرم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3340 بازدید | 42 پست
فقط سلام و احوال پرسی 

خوشگل خانوم متاهل هستی شوهرتم راضی نیس ببین شوهرت بود اینکارو میکرد راضی بودی 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یا خدا خانم شما که متاهلی.

ببین برای همسرت میپسندی همچین چیزی رو

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

اگر خوف ایجاد گناه باشه اشکال داره.

حضرت علی حتی به زنان جوان سلام نمیکردند،با اینکه عصمت داشتند.

چه لزومی داره با نامحرم‌صحبت کنید؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2714
نزدیکا

عزیزم مگه شما متاهل نیستی کسی که متاهل است باید به یک نفر تعهد داشته باشه نه با هر کسی اگر اینکار رو همسرتون میکرد عکس العملتون چی بود خوب نکن اینکارو خواهر من 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

ادامه ندین. چون اولش با چت تو اون محیط شروع میشه و بعدش میکشه به فضایی که قابل فرستادن عکس باشه و متاسفانه بقیه ماجرا. خیلی به ندرت پیدا میشن کسایی که سو نیت ندارن. 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
آره

متاهلی و میپرسی درسته یا غلط ؟ 🤢

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706