2733
2734
عنوان

بچه ها سریع بیاین

178 بازدید | 10 پست

بچه ها من کپسول زینگ پلاس داشتم توی کشو زیر گازم بوده از ۷ ماه پیش الان خراب شده

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدید. درخواست دوستی بدید قبول میکنم و اطلاعات رو کامل بهم بدید عزیزای من. مادر بزرگ نامزدم رابط ازدواج هستن و کاملا رایگان این کار رو انجام میدم و منم میخوام تو این کار خیر شریک باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاریخ نزده رو ورقه کپسول؟

نه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2728
با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدی ...

اینجا سایت ازدواج یابی نیست

ت‌و تاپیک دیگه هم نذار 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدی ...

جمع کن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

چقد وسط تاپیک مردم میای ول کن دیگه.جوونای الان خودشون ماشالا تورو میذارن تو جیبشون نیاز به معرف ندارن

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2738
شما شرکت نکنید. مزاحمتی برای شما ندارم

چرا داری اتفاقا.پارازیت میای تو تاپیک مردم.برا خودت تاپیک بزن مزاحم کاربرا نشو

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

خراب نشده استارتر بخور...من مال یسال پیشم میخورم🙈