1147
1273
عنوان

بچه ها سریع بیاین

176 بازدید | 10 پست

بچه ها من کپسول زینگ پلاس داشتم توی کشو زیر گازم بوده از ۷ ماه پیش الان خراب شده

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدید. درخواست دوستی بدید قبول میکنم و اطلاعات رو کامل بهم بدید عزیزای من. مادر بزرگ نامزدم رابط ازدواج هستن و کاملا رایگان این کار رو انجام میدم و منم میخوام تو این کار خیر شریک باشم

تاریخ نزده رو ورقه کپسول؟

نه

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291
با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدی ...

اینجا سایت ازدواج یابی نیست

ت‌و تاپیک دیگه هم نذار 

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدی ...

چقد وسط تاپیک مردم میای ول کن دیگه.جوونای الان خودشون ماشالا تورو میذارن تو جیبشون نیاز به معرف ندارن

شجاع باش!حتی اگر نیستی تظاهر به شجاع بودن کن.چون هیچکس فرق این دو را نمیفهمد.مخصوصا که طرف مقابلت گاو هم باشد!
شما شرکت نکنید. مزاحمتی برای شما ندارم

چرا داری اتفاقا.پارازیت میای تو تاپیک مردم.برا خودت تاپیک بزن مزاحم کاربرا نشو

شجاع باش!حتی اگر نیستی تظاهر به شجاع بودن کن.چون هیچکس فرق این دو را نمیفهمد.مخصوصا که طرف مقابلت گاو هم باشد!
1320