2737
2734
عنوان

توروخدا کسی‌ بلده آزمایش بارداری‌ بخونه تورو خدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 61 پست

بارداری عزیزم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی زحمت برید جواب آزمایش منم ببینید چطوره.تاپیک آخرم

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اونجا که نوشته بتا hcg اگر عددش کمتر از ۲۰ باشه بارداری نیستی  ولی برای شما ۱۵۰۰ یعنی جواب مثب ...

بیشتر از هزارو پونصد زده

حالا هر عددی ممکنه باشه

تیتر بتا نیست ظاهرا

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2731
مطمئن هستید بخدا دکتر آزمایشگاه خيلی بد باهام حرف زد میترسم نکنه مشکلی داره ميشه يه ماما برام صدا کن ...

بهت قول میدم عزیزم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
مطمئن هستید بخدا دکتر آزمایشگاه خيلی بد باهام حرف زد میترسم نکنه مشکلی داره ميشه يه ماما برام صدا کن ...

خب اینو واسه چی دادی؟

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
بیشتر از هزارو پونصد زده حالا هر عددی ممکنه باشه تیتر بتا نیست ظاهرا

نوشته تست بتا اچ سی جی  

حالا دقیق نگفته 

ولی درسته همون تیتر بتاست

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706