1265
1292

تا سرمو گرفتم بالا ببینم کیه دیدم این طرف امیرحسین وایسا ه منم دید حرف اونم شنید 🤕 ولی ی ذره توجه کرد و رفت 😔 

اونایی ک در جریانن من از پسر هم محله اییمون خوشم میاد اونم خیلی مذهبیه 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

چه تصادفی 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

همون نیستی که یبار تو پارک با چادر نشستی و ... ؟

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 
1315

پسرای محل هستن دیگه اداعای شیرین زبونی میکنن و فکر میکنن محله عاشقشونن

اما واسه سری بعد سرتم بالا نیار تا اگه امیر حسین دید فکر نکنه هر وقت کسی چیزی میگه واست جالبه.از این تیکه ها بدم میاد

🌷

آره خودشم.....
1226
اره 

چیشد اونروز؟ اومد؟

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 
1280