1147
1292
عنوان

جواب آزمایشم مثبته؟

77 بازدید | 8 پست

تست خون بارداری هست.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

تیتر چرا ندادی؟فقط زده مثبت عددش مشخص نیست

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
بلي مباركه

ممنون. قبلاً عدد بتا رو میزدن.  شک کردم بهش

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

تیتر چرا ندادی؟فقط زده مثبت عددش مشخص نیست

بله. نمی‌دونم چرا نداره.خخخ

1279
بله. نمی‌دونم چرا نداره.خخخ

باید موقع آزمایش دادن میگفتی تیتر بتا میخوام

دکتر دوباره میفرستت آزمایش

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
باید موقع آزمایش دادن میگفتی تیتر بتا میخوام دکتر دوباره میفرستت آزمایش

وای من که دیگه نمی‌رم. برا همین یذره خون کلی غش و ضعف کردم  

انشالله هفته دیگه میرم سونو برای چک کردن قلبش. الان تقریبا هفت هفته ام

عزیزم بری دکتر دوباره ازت ازمایش میخواد. چون باید رشد عدد بتاتو ببینه🙂 

و اینکه من سه چهار روز پیش هفت هفته5روزم بود 

صدای قلبشو نشنیدم خیلی استرس گرفتم گفت ده روز دیگ بیا.. بنظرمن شماهم بزار هشت هفتت بشه بعد برو ک استرس بیخودی نگیری🙂

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی نگاه خداست🙌🏻🌸