2726
عنوان

آقای شوهر رفته واسه خودش حلقه خریده😉😎

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 33 پست
نکنه یکی بش داده باشه😱 بش بگو بریم همونجا ک خریدی ستش روهم من بگیرم😁

دقیقا منم تو همین فکر بودم 😂

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان مثلا بقيه غبطه بخوريد كه واي چه اقاي متعهدي خوش ب حالش😒

عزیزم مگه هر کی از خوشیاش بگه بقیه باید غبطه بخورن؟پس هیشکی اینجا نباید از ناراحتیاش بگه که بقیه ناراحت میشن؟

مگه این سایت فقط واسه خیانت و دعوای مادر شوهر خواهر شوهری هست؟

❤turk_gizi❤
نکنه یکی بش داده باشه😱 بش بگو بریم همونجا ک خریدی ستش روهم من بگیرم😁

نه خودش چند وقت بود دست بقیه میدید به من میگفت منم میخوام منم میگفتم بیخیال

❤turk_gizi❤
2728

راستی یه چیزی ....فاز نی نی سایتیا چیه واقعا؟یکی حرف از غم و غصه وخیانت میزنه همه پایه ن و میره پر بازدیدا

یکی از شادیش میگه میگین پز زیر پوستی و ب ما چه و فلان 

چرا همه جا باید دنبال غم و ناراحتی باشیم😫😫😫😫😫😕😕😕😐😐😐

گور بابای دنیا و ادماش
راستی یه چیزی ....فاز نی نی سایتیا چیه واقعا؟یکی حرف از غم و غصه وخیانت میزنه همه پایه ن و میره پر ب ...

نمیدونم والله کنجکاون یا چی حالا عکس هم میزارم نگن نتیه صلواات😂

❤turk_gizi❤
عزیزم مگه هر کی از خوشیاش بگه بقیه باید غبطه بخورن؟پس هیشکی اینجا نباید از ناراحتیاش بگه که بقیه نار ...

نه من خيلي بدم مياد از اوناي ك سريع ميان مينويسن واي خوشبحالت و ما اينجوري نيستيم و شانس نداريم و 

تيكه ام به اونا بود وگرنه خيلي خوشم اومد از كار شوهر اين خانم 

(خسته شديم از بس همه ناله كردن يكم مثبت نگاه كنيد به زندگي توروخدا بخدا اگه شما عشق تو زندگي بپاشيد زندگيتون پر از رنگ و عشق ميشه از محبت خار ها گل ميشود هركسي خيلي ميناله به نظرم خودشم زياد ب زندگيش بها نميده به فكر درست كردنش نيست فقط نياد اينجا برا غرغر كردن ك صورت مسئله رو به جاي حل پاك كنه

الهی.... مبارکه عزیزم  ولی تو برنامت برار بگیری سورپرایزش کنی  ما برا مراسم عروسیمون زن ...

منم از اونا دارم اسم شوهرمه تولدش نزدیکه یه کارایی میکنم قسمت باشه

❤turk_gizi❤
2706