2410
2553
عنوان

پیرو تاپیک مدیر (دوست پسر)

1074 بازدید | 46 پست

هیچکدومتون از دل من خبر ندارید،رفتاراش خودم حس میکنم یعنی دگ تو شرکت لازمت ندارم،شاید خیلیا از مشکل من باخبر باشید(پدرم و نبودش و اعتیادش)من به خاطر این جریان میرم سر کار که مستقل باشم ولی برادرم که 17سالشه و الان تابستون راست راست راه میره و با دوستاش تو  بهترین رستورانا میچرخه (چون دوستاش پولدارن میبرنش)ولی من حتی بوی ساندویچ اذیتم میکنه چون تا پولمو نگیرم نمیتونم بخرم،انقدر حالم بده که به خاطر اون کار لعنتی به اون اجازه میدادم بهم نزدیک شه،همیشه ام تزس اینکه بلایی سرم بیاره وقتی تنهاییمو داشتم چون به بقیه کارمندا میگفت از نه بیاین تا یک ،من از هست تا دو گاهی دو و نیم ،ولی اعتراض نمیکردم که نگه برو ....امروز صبحمم خیلی بد بود،مامانم میگفت یکم تو خرج کردن مراعات کن خیلی حالم بد شد،من که خرج خاصی نمیکنم تو همه چی مراعات میکنم بعد اگه داداشم بیخودی خرج کنه هیچی نمگه حتی اصرار نمیکنه بره سر کار،یا به من میگه تو درامدت بره بالاتر میری خونه یکی دگ (شوهر میکنی)دیروز به خالم گفتم داداشم نره سر کار منم یه قرون دگ نمیارم اینجا خالم گفت خب اون پسره سنش حساس تو عاقلی کسی نمیتونه گولت بزنه ....اون نباید تو محیطای بد بره ....اخه من نباید روم فشار باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم 😞

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2714

من طبق تجربه اطرافیان و نزدیکان

(داداشام که از بچگی سرکار نبودن و شوهرم که سرکار بوده)

پسرایی که به بیکاری و کامپیوتر بگذرونن دیگه زندگیشونو جدی نمیگیرن

با شدت زیاد کار از بچه کشیدن هم مخالفم ها

ولی واقعا دیدم که چقدر زندگی براشون مهم نیست

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

بخاطر بعضی از کارها تن به هر خفتی ندید 

حرف خاله و مادرتون کاملا غلطه و شما حق‌داری 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
من طبق تجربه اطرافیان و نزدیکان (داداشام که از بچگی سرکار نبودن و شوهرم که سرکار بوده) پسرایی که ب ...

منم داییام از بچگی کار میکردن که به جایی رسیدن والا بچه نیست سه برابر من هیکل داره ....پر ریش و سیبیل 

2706