1265
1292
عنوان

پیرو تاپیک مدیر (دوست پسر)

1057 بازدید | 46 پست

هیچکدومتون از دل من خبر ندارید،رفتاراش خودم حس میکنم یعنی دگ تو شرکت لازمت ندارم،شاید خیلیا از مشکل من باخبر باشید(پدرم و نبودش و اعتیادش)من به خاطر این جریان میرم سر کار که مستقل باشم ولی برادرم که 17سالشه و الان تابستون راست راست راه میره و با دوستاش تو  بهترین رستورانا میچرخه (چون دوستاش پولدارن میبرنش)ولی من حتی بوی ساندویچ اذیتم میکنه چون تا پولمو نگیرم نمیتونم بخرم،انقدر حالم بده که به خاطر اون کار لعنتی به اون اجازه میدادم بهم نزدیک شه،همیشه ام تزس اینکه بلایی سرم بیاره وقتی تنهاییمو داشتم چون به بقیه کارمندا میگفت از نه بیاین تا یک ،من از هست تا دو گاهی دو و نیم ،ولی اعتراض نمیکردم که نگه برو ....امروز صبحمم خیلی بد بود،مامانم میگفت یکم تو خرج کردن مراعات کن خیلی حالم بد شد،من که خرج خاصی نمیکنم تو همه چی مراعات میکنم بعد اگه داداشم بیخودی خرج کنه هیچی نمگه حتی اصرار نمیکنه بره سر کار،یا به من میگه تو درامدت بره بالاتر میری خونه یکی دگ (شوهر میکنی)دیروز به خالم گفتم داداشم نره سر کار منم یه قرون دگ نمیارم اینجا خالم گفت خب اون پسره سنش حساس تو عاقلی کسی نمیتونه گولت بزنه ....اون نباید تو محیطای بد بره ....اخه من نباید روم فشار باشه؟

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

عزیزم 😞

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

من طبق تجربه اطرافیان و نزدیکان

(داداشام که از بچگی سرکار نبودن و شوهرم که سرکار بوده)

پسرایی که به بیکاری و کامپیوتر بگذرونن دیگه زندگیشونو جدی نمیگیرن

با شدت زیاد کار از بچه کشیدن هم مخالفم ها

ولی واقعا دیدم که چقدر زندگی براشون مهم نیست

1274

بخاطر بعضی از کارها تن به هر خفتی ندید 

حرف خاله و مادرتون کاملا غلطه و شما حق‌داری 

این چندخط امضام مال شمایی هست که میگم برو چک کن توهین میکنی، مال شمایی که میگی تو تاپیک قبلی فحش میدادی، عزیزم  اول برو ببین من درست میگم یا نه بعد توهین کن، ازم ادرس و سند میخوایی بهت میدم، میگی تو... شما هم که منو در حال فحاشی دیدی لطفا شات بگیر، بزار قشنگ رسواشم😊 این همه تهمت وافترا اخه چرا؟؟!!!! یکی دیگه حرفاش چندتاست، یکی دیگه شات میزاره توهینش‌رو به من میکنی؟! خب چرا گلم؟!😅😅 عیب نداره خداحاضر و ناظره 😍😍😍😍 یادبگیریم جایی که سواد حرف زدن نداریم، شعور ساکت موندن داشته باشیم😏😐اگر شمایی که منو ریپلایی میکنی نه سواد داری نه میتونی ساکت بمونی جوابت‌رو ندادم ناراحت نشو گلم، من که نمیتونم شخصیتم رو در حد فهم تو پایین بیارم😊پس با کامنتت خوش باش😉😉یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
من طبق تجربه اطرافیان و نزدیکان (داداشام که از بچگی سرکار نبودن و شوهرم که سرکار بوده) پسرایی که ب ...

منم داییام از بچگی کار میکردن که به جایی رسیدن والا بچه نیست سه برابر من هیکل داره ....پر ریش و سیبیل 

1226

الهی بمیرم استارترالبته سن برادرتم واقعا خاص ۱۷سال متاسفانه این سختی گردن شما اقتاده😔😔میدونم چقد حرفای مادرت برات سنگین ازت تشکرک نمیکنن هیچی پیشکششون توقع بیجام دارن ولی خب متاسفانه فکرشون باما فرق داره اکثرااین مدلین همیکنه سرکار میری وزحمت میکشی ازهزارتا مرد مردتری صبوری کن مطمعن خدا بهترین زندگیو برات رقم میزنه 

1280