1265
1292

ازدواج کردین؟

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
1274

همسرت می‌ره دفتر اسناد رسمی و حق طلاق می‌ده اونم بلاعزل حضور خودت هم ضروری نیست . یک جلسه می‌ره . برگه تنظیم میشه و میرید میگیرید 

این درد مشترک ، هرگز جدا جدا، درمان نمی‌شود 😔
فکر طلاق نباش زندگیتون را بساز

چرا 

خدایا رگ گردن رو بیخیال بغلم کن که من تو این دنیا جز تو هیچکس رو ندارم خدایا تو رو بحق منجی عالم بشریت کمم کن تا بتونم تمومش کنم بهم جسارت بده بهم قدرت بده خودتت تا حالا پشتم بودی و رسواش کردی برام رسواش کن برام کمکم کن تا خلاصی😢😢

دفتر اسناد رسمی برین! فقط با یه نفر که اشنایی داره مشورت کن وکالت طلاقت بلا عزل باشه

حق تحصیل و اشتغال و خروج از کشور و مسکنم بگیرید! 

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
1288
مثل اجمقا مهریه ام هم بخشیدم. 

چرا مثل احمقا؟

کدوم مهریه دیگه با این قوانین جدید؟!

1290