2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میخام حرف بزنم قلبم میاد تو دهنم

اشکال نداره اگه زبونت بنداومد_گریه ات گرفت_ثدات لرزیدبازم حرف بزن تمرین کن خوب میشی اگه بترسی به خاطراین چیزاهمیشه توسری خورمیشی اونم تواین دوره زمونه بعدابچهاتم یادمیگیرن .منم اوایل گریم میگرفت ولی حالاخوب شدم راحت جواب میدم اگرم کسی باعصبانیت حرف زدبذارحرفاش تموم شه قشنگ گوش کن آروم شدمنطقی وآروم جواب بده ودفاع کن تواین حالت توجیه میشن وبه رفتاربدشون پی میبرن.خانواده شوهرم گرگن ولی من بااین فرمون رفتم جلو خوب دارم از پسشون برمیام

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2714
اشکال نداره اگه زبونت بنداومد_گریه ات گرفت_ثدات لرزیدبازم حرف بزن تمرین کن خوب میشی اگه بترسی به خاط ...

باشه. مرسی از راهنماییت. از همین الان تمرین میکنم 

من از اوناییم که هیچ جا توی حرف زدن کم نمیارم وکسایی که برای اولین بار باهام هم کلام میشن میگن چقد قشنگ صحبت میکنی

رمز موفقیتم اینه که خیلی کتاب میخونمم واز هر چی که میترسمم به طرفش میرم من الان 19سالمه وقتی که حدودا13.14سالم بود سر وزبون الانمو نداشت.

وقتی زندگیت رو توی سکوت بسازی دشمنانت نمیدونن به چی حمله کنن...  

عزیزم این به اعتماد به نفس هر کس برمیگرده خیلی به اطلاعات و کتاب خوندن مربوط نیست من هم مثل شما داغونم از این نظر. گذشته از اون اینقدر روحیه حساس و زودرنجی دارم که ترجیح میدم حتی الامکان از برخورد با آدمها اجتناب کنم متاسفانه اخلاقیات و احترام هم که تو این کشور مرده  

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی