1265
1292

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

من خیلی یواشو تو دماغی حرف میزنم بعضی وقتام جواب سوال بعضیارو نمیدم یا با زبان اشاره میگن یکی ب من کمک کنه😐😑

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه  بگو مبارکههههه💃💃💃💃
میخام حرف بزنم قلبم میاد تو دهنم

اشکال نداره اگه زبونت بنداومد_گریه ات گرفت_ثدات لرزیدبازم حرف بزن تمرین کن خوب میشی اگه بترسی به خاطراین چیزاهمیشه توسری خورمیشی اونم تواین دوره زمونه بعدابچهاتم یادمیگیرن .منم اوایل گریم میگرفت ولی حالاخوب شدم راحت جواب میدم اگرم کسی باعصبانیت حرف زدبذارحرفاش تموم شه قشنگ گوش کن آروم شدمنطقی وآروم جواب بده ودفاع کن تواین حالت توجیه میشن وبه رفتاربدشون پی میبرن.خانواده شوهرم گرگن ولی من بااین فرمون رفتم جلو خوب دارم از پسشون برمیام

خدایاشکرت که پنجره دلم رابه سوی توبازمی کنم وهوای مهربانی تورانفس میکشم
اشکال نداره اگه زبونت بنداومد_گریه ات گرفت_ثدات لرزیدبازم حرف بزن تمرین کن خوب میشی اگه بترسی به خاط ...

باشه. مرسی از راهنماییت. از همین الان تمرین میکنم 

باشه. مرسی از راهنماییت. از همین الان تمرین میکنم 

موفق باشی.اینطوری نه حرص میخوری نه کسی آزارت میده هیچوقت مدیون خودت نشو

خدایاشکرت که پنجره دلم رابه سوی توبازمی کنم وهوای مهربانی تورانفس میکشم
1320

من از اوناییم که هیچ جا توی حرف زدن کم نمیارم وکسایی که برای اولین بار باهام هم کلام میشن میگن چقد قشنگ صحبت میکنی

رمز موفقیتم اینه که خیلی کتاب میخونمم واز هر چی که میترسمم به طرفش میرم من الان 19سالمه وقتی که حدودا13.14سالم بود سر وزبون الانمو نداشت.

وقتی زندگیت رو توی سکوت بسازی دشمنانت نمیدونن به چی حمله کنن...  

عزیزم این به اعتماد به نفس هر کس برمیگرده خیلی به اطلاعات و کتاب خوندن مربوط نیست من هم مثل شما داغونم از این نظر. گذشته از اون اینقدر روحیه حساس و زودرنجی دارم که ترجیح میدم حتی الامکان از برخورد با آدمها اجتناب کنم متاسفانه اخلاقیات و احترام هم که تو این کشور مرده  

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی