1147
1273

نمیدونم چه اخلاق مضخرفیه 

نمیدونم شایدم خوب باشه از نظر بعضیا این اخلاق 

کلا ادم راحتی نیستم 

شما چطور؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

من اینطورم..همه حرفی از دهنم در نمیاد.

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻   mbc.fair (https://instagram.com/mbc.fair?igshid=1qekdt1g2zftv)@

1279

درونگراییم عزیزم 

از نظر دیگران خوبه ولی خودمون داغونیم 

من بعضی وقتا میگم الانه که منفجر شم پر حرفم پر دلخوری پر ناراحتی 

ولی نمیتونم بگم نمیبیییتونم زبونم نمیچرخه

هیچی نمیدونم....

من ابنطوریم

همه چیو میریزم تو خودم

میشه برای حامله شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه هست ،دعاکنی و یک صلوات مهمونش کنی؟❤👪          منم دعا میکنم به همه ی خواسته هات برسی به لطف خدا!😇💓
1315

زود پیر میشیم

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
من تودارترین موجود زنده دنیام

عه پس مثل خودمی 

ولی بیشتر اوقات انگ سیاست دار بهمون میخوره 

اینقد دوست داشتم یکم ادم راحتی بودم 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
1226

من خودم هر حرفي رو نميزنم ولي اينطورم نيستم اصلا حرف نزدنم، بر حسب شرايط حرف ميزنم

ولي مامانم و خواهرام حرف نميزنن

اصلا متعجب ميشم!!!!! از بس حرف نزدن! نميدونن چطور بايد بگن

هم خودشون اذيت ميشن ، هم اطرافيان

چون من هنوز مادر يا خواهرمو نميشناسم! نميدونم چي دوست داره! چي رو دوست نداره!!! يا مثلا از كدوم قسمت حرف ناراحت شدن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
اول بگو کوکیما یعنی چی؟؟

خخخخ همینجوری گذاشتم عشقم 

اما یکی اینجا گفت مثلا بستنی کیمات گم شده میگی کو کیمام   

زود پیر میشیم

اووووف راست میگی 

اینقدر خوشم میاد از اینایی که زود با همه اخت میشن ودردل میکنن

1290