2726
عنوان

دوستان وارد به ت ل گ ر ا م. بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلاخره میشه یا ن؟ میخوام ببینم آگه نصب کنم شوهرم بهم کلک نزنه پیامای منو بخونه

میخونه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

میشه 

اگه میترسی شوهرت به تل تو وصل شه اونموقعی ک اون میخواد وارد تل بشه باید شماره تورو بزنه و ب خط تو اس میاد ک میفهمی 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2728
میشه 

بهم گفت من تلمو پلک میکنم تو براهمین خط من برو. گفتم باشه نصب میکنم کدش اومد بهم بگی. خودتم پاک کن. ولی بعید میدونم پاک کنه...... پس میشه ک پاک نکنه و ببینه من با کی چت میکنم

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
Unseen online  این عاالیه عزیزم ...

حالا از کجا دانلود کنم🤦‍♀️

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
میشه  اگه میترسی شوهرت به تل تو وصل شه اونموقعی ک اون میخواد وارد تل بشه باید شماره تورو ...

خط دست اونه. من میخوام از خط آون وارد بشم

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

عزیزم اگه باهم با ی خط تلگرامم بریزید جفتتون میتونید پیامای همو بخونید

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐

قبلا چون پیام رمز ت.لگرام از اس ام اس میومد میشد مخفیانه از گوشی یکی اونو دید و رفت تو اکانتش. از دیروز دیگه اس نمیاد. بعدشم تو سکیوریتی ت.لگرام جایی هست که میشه دید از کجاها به اکانتت وصل شدن و اونارو میتونی حذفشون کنی. همونی که داخل کادره 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

سلام عزیزم

آره میشه . فقط وقتی شمارش رو وارد میکنی کد میره روی تل گرام اون

بای زرنگ باشی . گوشیش پیشت باشه

توی گوشی خودت شمارش رو ور ک کری و کد رفت روی گوشی اون سریع واردش کنی و پیام رو حذف کنی ک چیزی نفهمه

اونایی هم  تل گرامشون مشکل داره تاپیک آخر من رو ببینن و لذت ببرن از تل گرام بدون فیل تر شکن و پرا کسی😍😍😍😍

خط دست اونه. من میخوام از خط آون وارد بشم

خب تو ک نمیخوای پیام بدی ب کسی با تل اون؟فقط میخوای بخونی دگ 

حواست ب کدی برای ورود میره ب خطش باشه 

تو خود تل هم پیام ورود میاد 

اگه شوهرتم خیلی وارد باشه یه قسمت هست ک میزنه با چ دستگاهایی وصلن ب این تل 😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2706