1147
1292
عنوان

دوستان وارد به ت ل گ ر ا م. بیاین

222 بازدید | 40 پست

میشه از یک خط دو نفر ت ل گ را م داشته باشن؟ مثلا از همون خطی ک شوهرم  تل داره منم با همون خط تا نصب کنم؟ یا ن آون حتما باید پاک کنه تا من بتونم نصب کنم؟ 

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

بچه ها فی لتر شکنتون چیه مال من نمیاره چرا

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر برای رسیدن به بارداری برام دعا کنید😞هر کی بخاد تو این سایت بهم توهین کنه عقده ای بیش نیس که داره شخصیت خودشو نشون میده بهتره سرتون به کار خودتون باشه با من کار نداشته باشین شماها کی باشین که بخام بهتون ثابت کنم من و به کاربر دیگه یکی هستیم بهتره سرتون تو کار خودتون باشه جواب هر کیو من نمیدم فقط همبن امضامو بخونه دیگه نه پشت من حرف بزنه نه جلو روم بخاد بهم توهین کنه یه سری بی شخصیت هستن که فقط دارن تربیتشونو نشون مبدن و بس من با اونا هیچ کاری ندارم من با بی تربیتا حتی حرفم نمیزنم اگه دیدی جوابتو ندادم بدون لیاقت نداشتی😊
1279
پروکسی های خود تل

ینی چطوری یادم بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر برای رسیدن به بارداری برام دعا کنید😞هر کی بخاد تو این سایت بهم توهین کنه عقده ای بیش نیس که داره شخصیت خودشو نشون میده بهتره سرتون به کار خودتون باشه با من کار نداشته باشین شماها کی باشین که بخام بهتون ثابت کنم من و به کاربر دیگه یکی هستیم بهتره سرتون تو کار خودتون باشه جواب هر کیو من نمیدم فقط همبن امضامو بخونه دیگه نه پشت من حرف بزنه نه جلو روم بخاد بهم توهین کنه یه سری بی شخصیت هستن که فقط دارن تربیتشونو نشون مبدن و بس من با اونا هیچ کاری ندارم من با بی تربیتا حتی حرفم نمیزنم اگه دیدی جوابتو ندادم بدون لیاقت نداشتی😊
1274
نمیشه..ب هر خط یک کد تعلق میگیره

بلاخره میشه یا ن؟ میخوام ببینم آگه نصب کنم شوهرم بهم کلک نزنه پیامای منو بخونه

1264

میخونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میشه 

اگه میترسی شوهرت به تل تو وصل شه اونموقعی ک اون میخواد وارد تل بشه باید شماره تورو بزنه و ب خط تو اس میاد ک میفهمی 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️
میشه 

بهم گفت من تلمو پلک میکنم تو براهمین خط من برو. گفتم باشه نصب میکنم کدش اومد بهم بگی. خودتم پاک کن. ولی بعید میدونم پاک کنه...... پس میشه ک پاک نکنه و ببینه من با کی چت میکنم

1290