1265
1273

من اوضاعم خيلي خرااااابه😿😿😿😿

واسه تربيت معلم چه رتبه اي ميخواد؟

آهاي فاميلايي 😼كه تو سايت شناختمتون،كم از فاميلا بد بگيد،چيكار ب مامان من داااري اخه تو يكي حالا؟خودتم مقصري😐

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279
من روانشناسی اقتصاد در حد خوب خوندم با دینی  اما بقیه خیلی کم بنظرت میشه یعنی ؟؟😢

انسانی آسونه من دوماه خونده بودم ۷ هزار آورده بودم 

خدا جونم ، اینجا بعضی کاربرها خیلی مشکل دارن  و فکر میکنن با توهین بتو و ائمه و دین و مذهب آروم میشن و مشکلاتشون حل میشه ، خدایا به فریاد اینها برس و هدایتشون کن وضعیتشون وخیمه میخوان از یزید هم سبقت بگیرن  😂😂😂 آخه تو که میای درباره خدا و دین اسلام حرف نسنجیده و خنده دار میزنی و با وجود بی ارزشت به ائمه توهین میکنی فکر نمیکنی که هیچی از خدا و ائمه کم نمیشه ولی نکبت و بدبختی خودت بیشتر میشه ،،، خدا تورو به حال خودت واگذار کرده که جوابتو نمیده و انقدر گستاخ شدی که رو حرف خدا هم حرف میزنی 🙃 ، فکرنمیکنی خیلی از تو بزرگترهاش بودن که میخواستن حرفی از اسلام و ائمه نباشه ولی عاقبتشون چی شد؟ الان کجان ؟مردن و زیر خاک پوسیدن  ، توهم به فکر شب اول قبر و اون دنیات باش که حادثه  خبر نمی کند 😉😆 

عزيزم من رشتم انساني بود اصلا ام سخت نيس خودم ٩٧كنكور دادم رتبم ٢٧٠٠ شد ...فقط اينك تكراررر يادت نره بلدم نيسي نزن من تو قلم جي ميزدم ولي تو كنكور نزدم سه روز اخر ام فقط رو روانشناسي فشار اوردم ٧٠ درصد زدم اينم بكم زياد اهل درس نبودم تفريحاتمم داشتم ولي متاسفانه از انتخاب رشتم اصلااااا راضي نبودم 

1307
به زیر ۱۰۰۰فک کن ده هزار چیه دیگه؟؟؟ اونم انسانی...امسال اوج تربیت معلمه...تمام تلاشتو بکن من اونوقت ...

اخه در حد هزار نخوندم 

فقط روان اقتصاد دینی خوب خوندم 

ادبیات در حد قرابت ارایه عربی ترجمه فلسفه سوم و

یکم جامعه شناسی و کمی ریاضی 

میشه درصدات بهم بگی چند بوده و این روزا کدوما بیشتر بخونم ؟؟؟

والا درصدام رو دقيقا يادم نيس ولي رياضيم خوب زده بودم ٣٠ و خوردي و روانشناسي و عربي عمومي بخصوص تخصصيم رو بالا زده بودم اكه از رياضي اطمينان داري ميتوني درصد قابل توجهي از تستارو درست جواب بدي رو رياضي و روانشناسي بيشتر كار كن درصد بيشتري كسب كني تستاي روانشناسي ام معمولا ساده تره مثلا من منطق و فسلفه رو كلا نخوندم زياد رو در سع تا درس تمركز كرده بودم و اينكع اصلا رشته اقتصاد رو نزن واقعااااا سخته  خودم ناراحتم از انتخابم موفق باشي عزيزم 

والا درصدام رو دقيقا يادم نيس ولي رياضيم خوب زده بودم ٣٠ و خوردي و روانشناسي و عربي عمومي بخصوص تخصص ...

ممنون عزیزم انشالله که منم بتونم رتبه خوبی بیارم 

مررسی ک وقت گذاشتی 💖💖💖💖

1267
واقعااا مطمن نيسي نزن ٤ سال قبل يكي از دوستاي داداشم تجربي بود كلا ١١ تا سوال زد همشون درست بود الان ...

اره اشتباه پارسالم ین بود ک سیاه پر کردم 

بنظرت تا کنکور میتونم خوب بخونم رتبه زیر 10 هزار بیارم صفر نیستم متوسطم 

اره عزيزم توكلت به خدا باشع اصلا استرس نداشته باش و كنكوورر اصلا سخت نيس فقط مارو ترسوندن ازش هموني ك بت كفتم ديه مطمن نيسي نزن نكو كمه اصلا اينجوري فكر نكن👌👌💚