2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا میدونی لخته خون نیست؟؟ 

دیواره های رحمته ک داره پوست ریزی میکنه. واسه همه هست.

درد زیادتم دلایل زیادی داره مث عفونت .قارچ. یا اینکه سردیت شده .یا اینکه روزای قبلش سردی استفاده کردی. روز اول درد شدید نرماله. چون رحم زخمع.

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2456
یک روز

واسه یک روز اینطور نمیشه ولی من خودم دفعه قبل اینطوری شدم از درد تا صبح گریه کردم یکی دو تا لخته بزرگ خارج شد دردم خوب شد من واسه تاخیر انداختن پری قرص خورده بودم

اونا میدونی لخته خون نیست؟؟  دیواره های رحمته ک داره پوست ریزی میکنه. واسه همه هست. درد زیادت ...

رحم که پوست نداره پوست ریزی کنه

اصلا دلیل پریودی فرو ریختن دیواره رحم 

پوست ریزی؟؟

میشه یکم توضیح بدی ؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2714
چجوری پوست ریزی میکنه همیشه اینجورنبودیاحداقل خیلی کمتربود

ببین وقتی تخمدان تخمک ازاد میکنه و میاد داخل رحم، رحم رو زخم میکنه تا رحم پوست پوست بشه و پوست ریزی کنه پوستشو عوض کنه. یه پوست جدید بیاد واسه رحم.

منم الان گاهی وقتا زیاده گاهی وقتا کم. شده وقتایی ک توی یک روز یک بسته کامل نوار استفادم شده.

ولی احتمال اینکه عفونت داشته باشی هست . برو دکتر تست بده همونجا بهت میگه و دارو میده

تحقیق کنید متوجه میشید

منظور شما همون دیواره اندومتره 

اوکی 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
منظور شما همون دیواره اندومتره  اوکی

چرا فکر میکنی یه اسمیو یاد گرفتی وقتی یکی داره توضیح میده برای کسی میخای ثابت کنی ک مثلا خیلی بیشتر بلدی و بحث کنی . 

دقت کنی سرو ته حرفمون یکیه. منتها من آمیانه بیان کردم، ولی شما سعی داری با گفتن اسم اندومتره بقبولونی ک بیشتر بلدی .

اوکی شما درست میگی 

چرا فکر میکنی یه اسمیو یاد گرفتی وقتی یکی داره توضیح میده برای کسی میخای ثابت کنی ک مثلا خیلی بیشتر ...

😂😂😂😂

چقدر قشنگ اشتباه فکر میکنی

من تا حالا نشنیده بودم بگن پوسته ریزی 

سرچ کردم متوجه شدم همون دیواره رحم که شما گفتی تحقیق کنید

الان دقیقا این شما هستی که خواستی اطلاعاتتو به رخ بکشی 

من فقط سوال کردم

ممنون میشم ریپ نکنی حوصله بحث بیخودی ندارم

😂😂😂😂 چقدر قشنگ اشتباه فکر میکنی من تا حالا نشنیده بودم بگن پوسته ریزی  سرچ کردم متوجه شد ...

من کمبود ندارم مث خیییییلیا خودمو ثابت کنم.

معلومه کی میخاد ب رخ بکشه ک برا استارتر متن میزاشتم اومدی منو ریپلای کنی ک مثلا علمیشو توضیح بدی .اونم از صدقه سریه اینترنت.

علاقه ایم ب ریپلای کردن جنابعالی ندارم فقط خواستم همونو ب عرضتون برسونم مادام.

2706