1147
1341
عنوان

دوساله که عذاب وجدان ولم نمیکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 33 پست
وای عزیزم... حرفاتون دلمو آروم میکنه... اگر دکتر بی ربط گفته باشه و این دوسال باعث عذاب من شده باشه ...

ببین گلم این فکرای بعد دوسال برا نی نی ات خوب نیس برا خودت خوب نیس . تو باید به عزیز توی وجودت فک کنی پسفردا خدای نکرده افسردگی بعد زایمان نگیری 

بوده یا نبوده تموم شده تو نمیدونستی کسی هم نمیدونه واقعا سر اون قرصا بوده یا ن 

فراموشش کن بههیچکس نگو نذار سرزنش کنن

هیچ کس به اندازه تو به طفل اش مهربون نیسپس حتمن حکمتی بوده که نیست و الان مجدد بارداری

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

دیگه فراموش کن دیگه گذشته ایشالا نی نی سالم بیاد..من کسی رومیشناسم که بخاطر جنسیت تو چهارماه ونیمی ع ...

واییییی خدایااااااا چطور تونست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350
دکتر گفته بود قرص باعثش شده. حتی گفته این قرص دوتاش کافی بود اما تو ۴ تا خوردی و چون تازه بارور شده ...

والا من اصلا همچین چیزی نشنیدم. اصلا خودت تو نت سرچ کن، مصرف قرص اورژانسی با وجود بارداری ببین چی میاره

اصلا بر فرض اون باعثش بوده باشه. شما که نمی دونستی عزیزم

تیکر عروسیمه👰
والا من اصلا همچین چیزی نشنیدم. اصلا خودت تو نت سرچ کن، مصرف قرص اورژانسی با وجود بارداری ببین چی می ...

فدات خواهر... ان شالله همینجور باشه... ممنونم 😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واییییی خدایااااااا چطور تونست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه برام سواله که چطور تونست..تازه بچه دومش بود واولی جنسیت دلخواهش بود دومی هم همونو میخواست اما خداچیزه دیگه درنظر گرفته بود..خیلی عذاب کشید از صدتازایمان سختر بود براش اما نخواستش..من فک کردم دیگه بچه دار نمیشه اما خدا بازم همونو بهش داد یعنی بالا بری پایین بیای صلاح من اینه برای تو

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت همه چیز شکر😍😍
1307
همیشه برام سواله که چطور تونست..تازه بچه دومش بود واولی جنسیت دلخواهش بود دومی هم همونو میخواست اما ...

قربون خدا برم... گاهی فکر میکنم خدا چقدر صبر داره... چقدر کثافت کاری ما آدما رو میبینه و بازم بهمون رحم میکنه و گوشمونو نمیپیچونه...  واقعا چطور تونست بچه چهار ماه و نیمه رو بدون اینکه مشکل داشته باشه فقط بخاطر جنسیتش بکشه... دیگه تو دلش حتما تکون میخورد... وای خداااای من😣😣😣 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرفت دلمو آروم میکنه که میگی برا خاطر قرص نبوده... اما پس چرا دکتر گفت بخاطر قرص بوده چون چهارتا خور ...

آخه ربطی نداره گلم

اگر بر این بود باید کلی بچه که متولد میشن باید ناقص و مشکل دار باشن یا خانما حداقل یه بچه رو سقط کرده باشن