2726
عنوان

ترشح کم و احتمال تخمک گذاری

4030 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

کسی این شکلی بوده که ترشحاتش نسبت به دوره های قبل خیلی کم باشه ولی تخمک گذاری کرده و باردار بشه 

ترحشم خیییییلی کم شده اصلا نیست وقتی هم هست خیلی خیلی کمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ترشحام وحشتناک زیاد شده و مایل ب زرده خسته شدم از مترونیدازول خوردن

سلام یه روس طب سنتی هست که من امتحان کردم عالی بود

عسل زاج فید بو داده روغن زیتون  به صورت واژینال

اگر کمر درد شدید از عسل استفاده نکنید

2728

واقعا اندازه یه نخود زاج سفید را روی حرارت ملایم گرم کنید تا پف کند بعد پودر کرده با پشت قاشق و با عسل مخلود م مقدار کمی روغن زیتون میزنیم به صورت واژینال استفاده می کنیم

عجب قرص مزخرف و بد  خوراکیههه حاضرم فلفل قرررررمز بریزم تو حلقم و این قرص و نخورررم

چ کنم مجبورم بخورم مزه خر مونده میده

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
عزیزم چرا مترونیدازول میخوری؟

برا عفونت ترشحاتم خیلی زیاده سفید رنگه اما روی نوار بهداشتی مایل ب زرده چ کنم تو اقدامم هستم

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد
پس زیاد شدن ترشحات در تخمک گذاری برای همه نیست؟

من ۴ ماهه اقدامم حالتای مختلفی داشتم زمان تخمک گزاری ک اکثرش با درد بوده اما کوووو تخمک پدرم دراومد

من ۴ ماهه اقدامم حالتای مختلفی داشتم زمان تخمک گزاری ک اکثرش با درد بوده اما کوووو تخمک پدرم دراومد

خیلی عجیبه برام که ترشح ندارم ولی درد زیر شکم به صورت مبهم دارم د شگفتم من که همیشه خیس بودم حالا چی شده

ممکنه برای کم آبی بدن باشه

برا عفونت ترشحاتم خیلی زیاده سفید رنگه اما روی نوار بهداشتی مایل ب زرده چ کنم تو اقدامم هستم

منم تو دروان تخمک گذاری ترشحاتم زیاده طوری ک لباس زیرم خیس میشه ولی من هیچ کاری نمیکنم 

خیلی عجیبه برام که ترشح ندارم ولی درد زیر شکم به صورت مبهم دارم د شگفتم من که همیشه خیس بودم حالا چی ...

نه بعضی وقتا اینطوری میشه طبیعیه وقتی اقدامات زیاد باشه ترشحات هم زیاد میشه معمولا

2706