2703
2553
عنوان

کی میدونه.....🤔🤔🤔🤔😐👫

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 55 پست
بنظرم شماهمخودآزاری هم مردم آزار

طرف خودش مشکل داره جالبه خودشو نرمال میدونه بقیه رو معیوب😕😕🤪🤪

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
فکر نمیکنم دوست گلم.  شاید اهل لایکه. ب نظر من اولین قدم اینه ک بخای اینستارو پاک کنه. فک نم ...

گوش بحرفم نمیده عزیزم

خیلی به اینستا معتاده

قبلا خیلی عکسا زنا رو میدید اینستا 

با اعتراضای من الان تا قهر میکنیم میره میبینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
گوش بحرفم نمیده عزیزم خیلی به اینستا معتاده قبلا خیلی عکسا زنا رو میدید اینستا  با اعتراضای ...

واییییییی.

خودت وردار پاک کن😐

من خودم براش پاک کردم اوایل نامزدی.

اون اولاش باید زود عکس العمل نشون میدادی.

ولی خب، اگه میبینی زیاد حاد نیست و فقط کار در حده عکس دیدنه بیخیال شو با عکس العملای تو اون بدتر دلش میخاد بره توی مجازی.

الانم میدونه بدت میاد لج میکنه سره قهر میره میبینه. اهمیت نده بلخره از سرش میوفته

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
اره من مریضم من انرمالم لطفا سریع تاپیکمو ترک کن

برو بابا

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2714
پس تو نرو من میرم خانم مهندس....

برو هرجور راحتی.بای بای

فایده نداره گلم باز نصب میکنه 

عزيزم بهش بگو خوشت نمياد خودتو عذاب نده بشين منطقي باهاش حرف بزن ببين هدفش چيه شايد برا رفع نيازاشه درحدي نيستم بخام نظر بدما ولي يکم به خودت برس و سعي کن از ادمايي که تو اينستا ميبينه ولايک ميکنه بهتر باشي اگرم نخاست اين کاراشو ترک کنه عمل متقابل انجام بده قبلشم آتو بگير ازش وقتی بهت گير داد کم نياري جلوش

چن سالته اخه زدی به هدف؟؟؟

احساس میکنم سنت ۲۲ یا ۲۵ هست خیلی بالا نییس ولی ادم باهوشی هستی چون زدی به هدف

میدونی عاشق این تزریقیا و این پلاستیکیاس🤣🤣

لب پروتز...بینی عملی ...خصوصا سینه برجسته باس.ن بزرگ 

خب عزیزم من یکی اینکه تقریبا اندامم نزدیکه به اینا در ضمن من طبیعی بیشتر دوست دارم تا خودمو بدم زیر تیغ و ترسشو هزارتا عارضه بعدم کو پولش بهم پول بده منم میشم یکی از اینا غیر اینه....

حسودای پلاستیکی میشم@😂😂😂😂

2706