2733
2734
عنوان

سرکلاژ،پیساری،حلقه

139 بازدید | 6 پست

خانوما هرکسی میدونه سرکلاژ دقیقا چجوریه صفر تا صد بیاد بگه لطفاااا،مثلا بیهوش میکنن؟درد داره،چیه؟

اینکه حلقه میزارنو میگن پساری چیه؟

توضیح بدین بیزحمت؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

یه بیهوشی سبک، سرکلاژ که یه جور بخیه خاص که دهانه رحم میدوزن

پساری و این چیزا هم دور دهانه رحم قرار میگیره، از باز شدنش یا افتادگی و... جلوگیری میکنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

من پساری گزاشتم،هفته 19دکترم بدون بیهوشی بایک معاینه معمولی برام قرار داد،موقع عمل سز توهفته 38برام دآورد،راحت وبی درسر بود ،طول دهانه رحمم 24بود

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پساری گزاشتم،هفته 19دکترم بدون بیهوشی بایک معاینه معمولی برام قرار داد،موقع عمل سز توهفته 38برام ...

بعدش استراحت مطلق شدین؟

بعد این بهتره یا سرکلاژ؟

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻
2731
بعدش استراحت مطلق شدین؟ بعد این بهتره یا سرکلاژ؟

نه استراحت نبودم،یه بچه کوچیک داشتم که اگه میخواستم هم نمیتونستم استراحت کنم،ولی کار سنگین،پیلده روی،پله و...نداشتم،والادکترم ازاول بهم پیشنهاد پساری داد منم قبول کردم دکترم خییلی باتجربس توبارداریهای پرخطر،میخوای باچند تادکتر مشورت کن ولی راحت وبی دردسره

نه استراحت نبودم،یه بچه کوچیک داشتم که اگه میخواستم هم نمیتونستم استراحت کنم،ولی کار سنگین،پیلده روی ...

فعلا شکر خدا نیاز نشده گفته مراعات کن تا سونو

تهران هستید؟اسم دکترتون و بگید بی زحمت

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻
فعلا شکر خدا نیاز نشده گفته مراعات کن تا سونو تهران هستید؟اسم دکترتون و بگید بی زحمت

خداروشکر،تهرانم،تحت نظر دکتر اشرف معینی بودم،که به خاطر جفت پایین وخونریزی شدید بیمارستان آرش بستری شدم خودش دکتر پیرجانی رو بهم معرفی کرد عالی بود هم برخوردش وهم تشخیصش،بارداری دوم خودم رفتم پیش دکتر پیرجانی ولی مطب نداره فقط توبیمارستان آرش شرق تهران کارمیکنه