1265
1273
عنوان

سرکلاژ،پیساری،حلقه

79 بازدید | 6 پست

خانوما هرکسی میدونه سرکلاژ دقیقا چجوریه صفر تا صد بیاد بگه لطفاااا،مثلا بیهوش میکنن؟درد داره،چیه؟

اینکه حلقه میزارنو میگن پساری چیه؟

توضیح بدین بیزحمت؟

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد

یه بیهوشی سبک، سرکلاژ که یه جور بخیه خاص که دهانه رحم میدوزن

پساری و این چیزا هم دور دهانه رحم قرار میگیره، از باز شدنش یا افتادگی و... جلوگیری میکنه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا                                                                            داستان بارداری من 

من پساری گزاشتم،هفته 19دکترم بدون بیهوشی بایک معاینه معمولی برام قرار داد،موقع عمل سز توهفته 38برام دآورد،راحت وبی درسر بود ،طول دهانه رحمم 24بود

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
من پساری گزاشتم،هفته 19دکترم بدون بیهوشی بایک معاینه معمولی برام قرار داد،موقع عمل سز توهفته 38برام ...

بعدش استراحت مطلق شدین؟

بعد این بهتره یا سرکلاژ؟

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

بعدش استراحت مطلق شدین؟ بعد این بهتره یا سرکلاژ؟

نه استراحت نبودم،یه بچه کوچیک داشتم که اگه میخواستم هم نمیتونستم استراحت کنم،ولی کار سنگین،پیلده روی،پله و...نداشتم،والادکترم ازاول بهم پیشنهاد پساری داد منم قبول کردم دکترم خییلی باتجربس توبارداریهای پرخطر،میخوای باچند تادکتر مشورت کن ولی راحت وبی دردسره

1291
نه استراحت نبودم،یه بچه کوچیک داشتم که اگه میخواستم هم نمیتونستم استراحت کنم،ولی کار سنگین،پیلده روی ...

فعلا شکر خدا نیاز نشده گفته مراعات کن تا سونو

تهران هستید؟اسم دکترتون و بگید بی زحمت

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻
فعلا شکر خدا نیاز نشده گفته مراعات کن تا سونو تهران هستید؟اسم دکترتون و بگید بی زحمت

خداروشکر،تهرانم،تحت نظر دکتر اشرف معینی بودم،که به خاطر جفت پایین وخونریزی شدید بیمارستان آرش بستری شدم خودش دکتر پیرجانی رو بهم معرفی کرد عالی بود هم برخوردش وهم تشخیصش،بارداری دوم خودم رفتم پیش دکتر پیرجانی ولی مطب نداره فقط توبیمارستان آرش شرق تهران کارمیکنه