2726
عنوان

چیجوری با اینکه مادر نمیشم کنار بیام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 66 پست

مشکلی نیس 

انگار که مادرشدن‌وجود نداره 

من اصلا فکرشو هم میکنم حالا حالها دوست دارم با همسرم تنها باشم و پذیرفتن اینکه بچه داشته باشیم برام سخته حداقل تا ده سال اینده اونموقع به بعد هم توکل به خدا

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
باور کن نداری آرامش داری  بگم برات از وقتی حامله میشی ویار و حال بد و سنگینی و خوابیدن همه مخت ...

اما همینقدر که سختی داره لذت  هم داره

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همون خدایی که به حضرت ابراهیم و امام رضا در سن بالا بچه داد و به حضرت مریم بدون شوهر قادره که به شما هم بچه بده!!!!! 

هیچکس از یک لحظه و ثانیه بعدش خبرنداره 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2728

خانوم ها از اقوام و اشنایان اگر دختر و پسری که قصد ازدواج دارند درخواست دوستی بدید قبول میکنم و اطلاعات کاملشون رو بدید. مادر بزرگ نامزد من رابط ازدواج هستن و منم میخوام تو این کار خیر شریک بشم.

عزیزم منم بیست ساله بچه دار نمیشم دیگه کلا قیدش رو زدم .وقتی خدا نمیخواد میشه چیکار کرد ..

چه کارایی کردی که وقتتو پر کنه و بهش فکر نکنی ؟

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
خانوم ها از اقوام و اشنایان اگر دختر و پسری که قصد ازدواج دارند درخواست دوستی بدید قبول میکنم و اطلا ...

شماهمونی ک تاپیکتون ترکید؟چند دیقه پیش؟

برای شفای کامل و ابدی من صلوات بفرستین 😢💝

سلام عزیزم میدونم سخته و ناراحتی ولی حکمت خدا تو نمیدونی چیه خدابرا هرکادیش یه حکمت داده اگه مثلا بچه بدت بعد تو یه سنی مثلا 20 سالگی ازت بگیرش یا مریض بشه یا تصادف کنه یا بیماری بگیره اونوقت بیشتر ناراحتی تا اینکه کلا نده ..... تا خدا نخواد یه برگ از یه درخت نمیفته و خدابرا هرکارش یه حکمت داره... 

چه کارایی کردی که وقتتو پر کنه و بهش فکر نکنی ؟

کلاس آرایشگری رفتم.باشگاه.ورزش..تفریح..اینم بگم که کار ما به جدایی ودادگاه هم کشید چون خواهراش وبرادرش میخواستن واسش زن بگیرن حتی خواستگاری هم بردنش ولی چون خودش دلش نبود زن بگیره باز اومد دنبالم پشیمون شده بود مثل.....😕

2706