1147
1292
عنوان

چیجوری با اینکه مادر نمیشم کنار بیام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 66 پست
من با یه خانمی آشنا شدم پسر ده ساله سرطان گرفته و از دنیا رفت....راضی باش به رضاش. توکل کن به خدا

ای وای خیلی سخته 

این جوری از نداشتن سخت تره خدا صبرش بده

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ای وای خیلی سخته  این جوری از نداشتن سخت تره خدا صبرش بده

بله از نداشتن سخت تره....من جنین چهارماهه از دست دادم خیلی برام سخت بود همش میگم مادر اون پسر چه دلی داره الان

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
منم پنج سالِ منتظرم درکت میکنم

فقط کسایی ک این درد رو کشیدن درک میکنن

من اصلا نگاه و طعنه ها اذیتم نمیکنه عادی شده برام ولی..

میدونم میفهمی چی میگم 😞

1291
ای وای خیلی سخته  این جوری از نداشتن سخت تره خدا صبرش بده

عزیزم الان علم خیلی پیشرفت کرده نا امید نباش اگه همسر آزو اسپرم باشه از اسپرم اهدایی و اگه زن رحم نداشته باشه از رحم و تخمک اهدایی میشه استفاده کرد کلا بچه دار شدن غیر ممکن نیست.مهم اینه ک روابط عاشقانه با همسر داشته باشی تا بچه ای ک وارد این دنیا میکنی یا ب سرپرستی میگیری پیش شما دلش شاد باشه

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باور کن نداری آرامش داری 

بگم برات از وقتی حامله میشی ویار و حال بد و سنگینی و خوابیدن همه مختل میشه 

بعد که میاد به دنیا دل درد و رفلاکس و شب بیداری و ..

بعد مریضیشون . تب. اسهال استفراغ . کیپی بینی . 

یه خون از دماغشون میاد یه عطسه ناجور میکنن تن و بدن ما میلرزه که ای وای مریض شدن باز .

آینده شون درسشون . شوهر کنن چه شوهری باشه عذابشون بده یا نه . زن بگیرن چه زنی باشه 

بچه های ما چی بار میان . خرجشون که دیگه نگو 

کلا عزیزم بچه نداری آرامش داری . من روزی که حامله شدم و به مامانم گفتم گفت آرامش رو ببوس بزار کنار .

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
فقط کسایی ک این درد رو کشیدن درک میکنن من اصلا نگاه و طعنه ها اذیتم نمیکنه عادی شده برام ولی.. مید ...

عزیزم منم ۵ سال منتطر بودم دیگه ای وی اف کردم دفعه سوم جواب داد 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به خدا بسپار درست میشه

من وهمسرم به تشخیص دکترا نازا بودیم

چندسالم منتظریم

دنبال دوا درمونم گاهی میرفتیم گاهی ول میکردیم

اما یهویی وقتی که فکرشم نمیکردم بیبی چکم مثبت شد

وقتی برا سونو رفتم ببینم چه خبره 

تازه فهمیدم اِ سن جنین از حدسیات بنده بیشتره

با پریود حاملگی داشتم

الان ۱۴ هفتم تقریبا

خدا صدای توروهم میشنوه

من مسلمون نیستم.مسلمون به دنیا اومدم.اما سعی میکنم آدم باشم.آدمممممم
1334

مشکلی نیس 

انگار که مادرشدن‌وجود نداره 

من اصلا فکرشو هم میکنم حالا حالها دوست دارم با همسرم تنها باشم و پذیرفتن اینکه بچه داشته باشیم برام سخته حداقل تا ده سال اینده اونموقع به بعد هم توکل به خدا

هیچی نمیدونم....
باور کن نداری آرامش داری  بگم برات از وقتی حامله میشی ویار و حال بد و سنگینی و خوابیدن همه مخت ...

اما همینقدر که سختی داره لذت  هم داره

همون خدایی که به حضرت ابراهیم و امام رضا در سن بالا بچه داد و به حضرت مریم بدون شوهر قادره که به شما هم بچه بده!!!!! 

هیچکس از یک لحظه و ثانیه بعدش خبرنداره 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

استارتر مشکلت چیه؟؟؟؟ای وی اف کردی؟؟؟؟

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.

خانوم ها از اقوام و اشنایان اگر دختر و پسری که قصد ازدواج دارند درخواست دوستی بدید قبول میکنم و اطلاعات کاملشون رو بدید. مادر بزرگ نامزد من رابط ازدواج هستن و منم میخوام تو این کار خیر شریک بشم.

1226
1280