1147
1292
عنوان

چقدر من ساده وخرم

596 بازدید | 34 پست

من خیلی ساده ام اصلا سیاست ندارم زندگیمو برای همه رو میکنم برای خانوادم همه. ولی اطرافیانم مثل من نیستن حتی خانوادم ... خیلی ناراحتم برای خودم 

ببین من فهمیدم که ریز ترین چیزای زندگیتو نباید برا مادر خودتم بگی ایطور خیلی بهتره.

عشقم آقا پسرمه                                                                                    خدایا بخاطر بودنش شکر     

با مشخصات یه پرستار خوب آشنا بشید 

مارو دنبال کنید

1291
1307

خب تمرین کن نگی به کسی زندگیتو، اعتماد به نفست هم ببر بالا ساده و خر چیه به خودت میگی اخه   کلا خودت دست کم نگیر بجاش بدنبال تقویت نقاط مثبتت باش همه نقاط ضعف دارند تو وجودشون، کسی رو نمیتونی تغییر بدی یا اجبار به کاری کنی ولی خودت رو میتونی تغییر بدی 

خب عزیزم اینکارو نکن.من تو مجازی راحتم و تو تاپیکام همه چیزو با یکم اختلاف  میگم مثلا سنم رو بیشتر میگم جز کمک هر کسم تحقیر کنه میگم مرسی عزیزم و شما درست میگید و تماااام تا بره پی کارش

اتفاقا اینجوری از گناهای من کمتر میشه میره به حساب اونا ولی تو دنیای واقعی اصلا موافق نیستم زندگیت رو رو کنی.فکر کردی خانواد خود ادم(حتی خواهر و برادر دوست ادم هستن؟ 

نه اینکارو نکن ک تمرین کن جز اینکه ارزشت پایین بیاد و بشی سوژه  بقیه هیچی نداره

آره خودشم.....
1264
خب عزیزم اینکارو نکن.من تو مجازی راحتم و تو تاپیکام همه چیزو با یکم اختلاف  میگم مثلا سنم رو بی ...

به خدا دقیقا خواهرم میدونه من انقد خنگ و گیجم ازم سو استفاده میکنه

1280