2733
2734

بچه ها حالم بهم میخوره یا دانشگا بودم یا سرکار البته خونم همیشه تمیزززز بوده ولی خب نمیتونستم به ادمای اطرافم اهمیت بدم الانم ک حاملم کارم اوردم تو خونه دانشگاهم که داره تموم میشه ولی دوباره همون اش و همون کاسه 

😭😭😭😭خودم خیلی پیشرفتمو دوست دارم ولی مرد احتیاج ب محبت داره توجه ولی من وقت جواب دادن تلفنم ندارم گاهی😔😔😔چیکار کنم بیخیال پیشرفتم بشم یا بیخیال بقیه😢😢😢😢یه بار یکی از عزیزام حالش بد بود زنگ زد وسط کلاس بودم گفتم بعدا بهت زنگ میزنم بعد ک زنگ زدم دیگه نمیخواست حرف بزنه😓

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم درست که تموم بشه کارات سبک تر میشه. 

بعدشم به نظر من به جای تمیزی خونه ت به همسر و اطرافیانت بیشتر اهمیت بده. منم مثل شمام هم دانشجوام هم شاغل. وقتی تو خونه م اولویتم مرتب بودن ظاهر خودمه و توجه و محبت به همسرم. اصراری ندارم همیشه خونه برق بزنه

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2738
عزیزم درست که تموم بشه کارات سبک تر میشه.  بعدشم به نظر من به جای تمیزی خونه ت به همسر و اطراف ...

منم اینجوریم از نظر بقیه کاااامل و همه چی تموم ولی شوهرم بهم میگفت کاش همیشه که میخواستم میداشتمت

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

یه مقدارم از حساسیتت رو درس و کار کم کن و تعادل برقرار کن. مثلا اون تلفن رو باید جواب میدادی. مسومدی از کلاس بیرون. یا وقتی مهمونی هست تو فامیل برو. هر از گاهی خودت مهمون دعوت کن... ولی خب سخته میدونم

شغلت رو بذارکنار تا درست تموم شه به خودت وزندگیت برس

😔وضع مالیمون خیلی خوبه ولی من دوست دارم مستقل باشم😢نمیدونم صبح تا شب کار دارم😔خیلیم خوشتیپو و تمیزم ولی همین کم وقت گذاشتن بده

منم اینجوریم از نظر بقیه کاااامل و همه چی تموم ولی شوهرم بهم میگفت کاش همیشه که میخواستم میداشتمت

آخی‌‌‌... خب یکم بیشتر با دلش راه بیا. از همه دنیا همون برات میمونه

😔وضع مالیمون خیلی خوبه ولی من دوست دارم مستقل باشم😢نمیدونم صبح تا شب کار دارم😔خیلیم خوشتیپو و تمی ...

اجازه بده درست که تموم شد بعد برو سرکار زن ظریف وحساسه اذیت میشه اینهمه کار رو باهم انجام بده

یه مدت به خودت استراحت بده،هم به همسرت بیشترتوجه کن هم به توراهیت

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
اجازه بده درست که تموم شد بعد برو سرکار زن ظریف وحساسه اذیت میشه اینهمه کار رو باهم انجام بده یه مد ...

اخه کارم بیزینس ماننده ولی درسم ک تموم شد باید برم توی کار مریوط ب درسم

2706