1803
1804

فردا تولد دختریه که برادرم میخاد باهاش ازدواج کنه هستش.از قبلش با هم دیگه قرار بیرون رفتن گزاشته بودن.البته اون نمیدونه داداشم میخواد سورپرایزش کنه .

حالا جفتشون به من میگن باهاشون برم.

خود دوستش هم پیام داد بیا گفتم کار دارم گفت اگه نیای خیلی ناراحت میشم.بعدشم زنگ زد گفت حتما برم.

حالا برم بد نمیشه به نظرتون؟

نمیدونم چه اصراری دارن من باهاشون برم بیرون .خودشون تا حالا فکر نکنم تنهایی رفته باشن بیرون. هروقت میرن بیرون منم هستمم  هی سرخ میشم میرم از پیششون یکم باهم تنهایی حرف بزنن صدام میکنن برم پیششون

چه قدر اسگله داداش من

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

ن مزاحم نشو لدفن😏

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1771
بد نیست اصلا این دو تا با هم تنهایی نمیرن بیرون؟

مامانتون راضی شدن??

💥دیروز گفت 52 نقطه ایران را میزنیم ، امروز در 50 ایالت کشورش فاجعه ملی اعلام میکند! هی قاتل قمارباز هرگز ایران و ایرانی را تهدید نکن.خدای ایران،خدای قاسم سلیمانی،خدای آن دست به ناحق جدا شده ویرانت خواهد کرد.
بهتره باهاشون برید وبعدش یه بهونه ای بیارین از پیششون برین.اینجوری اگه مامان هم بعدا بدونکه تولد دخت ...

اره همیشه همینکارو میکنم ولی جفتشون وقتی تنها میشن میگرخن میان صدام میزنن(بسی اسگلن)

1794
من تولدم 20تیره. تولد دخرخالمم 2تیره زن داداشم(امیدوارم بشه البته)6تیره داداشمم 1مرداد   &nb ...

خخخخ

کسی رو که بهت بدی کرده؛به خدا نسپار...خدا رحیمه میبخشه😍 خودت بزن جرش بده😑😑😑😑😑😑
1718