2726
عنوان

به شدت از سرکلاژ کردنم پشیمونم

265 بازدید | 8 پست

اگه میفهمیدم هیچ فرقی به حالم نداره انجام نمیدادم اگه به استراحت مطلق بود خب بدون عمل هم میشد خوابید تا پایان بارداری

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیا دهانه رحمشون بستستو اندازش زیاده اما استراحت میکنن. اما شما مطمعنن طول سرویکست خییلی کم بووده . اگه سرکلاژ نمیکردی بچه بزرگتر میشد برات بد میشد . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728

اگه نارسایی دهانه رحم داشته باشی 24 ساعت هم رو تخت باشی بازم ممکنه باز بشه... محض احتیاط دیگه! 

منم اون اوایل جفتم پرویا بود آمپول میزدم، 18 هفته رفت بالا هیچ مشکلی هم ندارم اما دکترم میگه تا هفته 36 باید بزنی 

شوهرم هر هفته میگه اینو زدی دیگه نزن😐 جاش گوله میشه و دردناک! 

اما نمی ارزه به یک عمر پشیمونی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

عزیرم سرکلاژ با بیهوشیه؟؟؟ 

درد داره؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1