2410
2553

کسی داشته یا داره درمان داره یا نه اصلا مشکل از چیه 

من از مهر تا حالا بیمارم مهر که گفتند از اعصاب دو سری دارو اعصاب خوردم و بدتر شدم که بهتر نشدم و بعد از عید اندوسکوپی و سی تی اسکن و ازمایش و سونوگرافی دادم گفتند از معده ( فتق هیاتال،رفلاکس و التهاب شدید) و اعصاب  بعد دارو خوردم و بدتر شدم تا اینکه ازمایش دادم گفتند هورمون کورتیزول و غده هیپوفیز و هیپوتالاموس که ام ای ار دادم جوابش نیومده هنوز و قراره بازم ازمایش بدم 

هرچی میکشم زیر سر خانوادم هست منو تو خمینی شهر دکتر بردند هنوزم دارن میبرن من از دکترم فوریت پزشکی برای پیمان ادیبی فوق تخصص گوارش اصفهان گرفتم و قراره پنجشنبه هم برم کمسیون پزشکی غدد اصفهان که بررسی کنند چرا من اینجوری هستم 

والا دیگه خسته شدم میگم فقط با مردن اروم میشم 

اول حالاتم حالت تهوع و استفراغ بود بعد از قرص اعصاب حالاتم شد استفراغ و حالت تهوع و برگشت غذا و نوشیدنی و ترش کردن معده و سوزش معده و گلو و افت فشار و افت قند و افسردگی و.... 

توروخدا کسی نیست منو راهنمایی کنه ایا 

عزیزم چقدر سخت، انشالله تو کمیسیون پزشکی یه راه حل برا درمانت پیدا شه، تهوع و استفراغ واقعا تحملش سخته ،چون خودم سر دو تا بارداری به تهوع و ویار سخت مبتلا شدم خوب درکت میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720