2726

دیروز ۲۷ هفته رفتم سنو ۹۹۰ بود ... کمه ب نظرم هنوز دکتر نرفتم ... قندم تو ازمایش خیلی پایین بود نکنه ازونه؟ همه چی هم میخورم اخه

میگذرد.....

نرماله همین اندازه باید باشه

هفته 28 تازه یک کیلو میشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آجیل چهار مغز بخور لیدی میل میخوری؟ اگه نه احتمالا دکترت برات تجویز میکنه من 27 هفته 5روز 1150 بود د ...

عزیزم دکترت گفت کمه مگه؟؟؟لیدی میلم شنیدم ولی میترسم بخورم ولی دوستم دارم امتحان کنم حتما

میگذرد.....
عزیزم دکترت گفت کمه مگه؟؟؟لیدی میلم شنیدم ولی میترسم بخورم ولی دوستم دارم امتحان کنم حتما

نه نگفت کمه گفت وزنش نرمال اما معمولا از هفت هشت ماهگی تجویز میکنن سر خود نخور احتمالا دکترت خودش میده زیر برگه سونوگرافی درصد پرسنتایل رو نزده؟ 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2706