2726
عنوان

ویتاگنوس

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 50 پست
اهااا حالا شما ک اینقد تجربه دارید ب من بگید تاثیر داره بخورم؟  در ضمن مبارک باشه بعد این همه ...

ممنون عزیزم! 

داروی گیاهی دیگه، اما بازم زیادش ضرر داره...  سه ماه میتونی بخوری اگه خدایی نکرده باردار نشدی قطع کن دیگه نخور! 

بی تأثیر نباید باشه... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هرکی نظر داد من شمارو ریپلای میکنم ک بخونی چیزی فهمیدم میگم بهتون حتما 

فدای مهربونیت گلم😘😍😘😘

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
ممنون عزیزم!  داروی گیاهی دیگه، اما بازم زیادش ضرر داره...  سه ماه میتونی بخوری اگه خدایی ...

درسته، باشه ممنون اگه خدایی نکرده این ماه پریود شدم شروعش میکنم توکل به خدا ببینیم چی میشه. التماس دعا مامان مهربون 

2728
ممنون عزیزم!  داروی گیاهی دیگه، اما بازم زیادش ضرر داره...  سه ماه میتونی بخوری اگه خدایی ...

مبارکه عزیزم

میشه بگیرچجوری باردار شدی؟ چیا استفاده کردی اون ماه و ماه قبلش؟

من استفاده میکردم و با وجود تنبلی تخمدان شدیدی که داشتم نسبتا پریودام مرتب شده بود و متفورمینم میخوردم که باعث تخمک گزاریم میشد و شکر خدا با وجودی که دکترا کلی ترسونده بودنم بدون استفاده از یدونه داروی هورمونی باردار شدم

سبک تغذیه و خوردن گرمیجات هم خیلی موثر بود البته

الانم دعا کنید چند روز دیگه میرم غربالگری اول همه چی خوب باشه😊

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻
من استفاده میکردم و با وجود تنبلی تخمدان شدیدی که داشتم نسبتا پریودام مرتب شده بود و متفورمینم میخور ...

ان شاالله به سلامت بارداری رو طی کنی و نی نی رو بغل کنی. یعنی ب نظرت توی بارداریت موثر بود؟ چجوری میخوردی؟ چند ماه خوردی ک نتیجه گرفتی؟ 

ان شاالله به سلامت بارداری رو طی کنی و نی نی رو بغل کنی. یعنی ب نظرت توی بارداریت موثر بود؟ چجوری می ...

ممنونم دعام كنيد

بنظرم اره چون باعث تخمك گزاريم ميشده كه پريود ميشدم

تقريبا شش ماهي بود ميخوردم روزي دو تا صبح و شب با متفورمين

حسبی الله❣️رب هب لی من لدنک ذریة طیبه انک سمیع الدعا🙏🏻
درسته، باشه ممنون اگه خدایی نکرده این ماه پریود شدم شروعش میکنم توکل به خدا ببینیم چی میشه. التماس د ...

❤️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
مبارکه عزیزم میشه بگیرچجوری باردار شدی؟ چیا استفاده کردی اون ماه و ماه قبلش؟

ممنون❤️

4 ماه قبلش 16 تا hmg و دوتا hcg زده بودم واسه iui اون که منفی شد دکترم گفت سه ماه استراحت بده بدون هیچ دارویی فقط چیزای مقوی بخور بعد بیا آزمایش های هورمونی تکرار کن شوهرتم یه سری آزمایش بده واسه ivf! 

آزمایش ها رو انجام دادیم، داروهامم گرفتم دیگه چون امید نداشتم باردار باشم... قرار شد پری شدم از روز سوم آمپول هامو بزنم روز 9 برم سونو!  که نشدم خداروشکر... 

چیز دارویی فقط کپسول اووبوست میخوردم واسه کیفیت تخمک...   دیگه چیزای معمول مثل فولیک اسید و آهن و... 

آجیل و میوه هم زیاد میخوردم 

من که سرخود دارم ویتاگنوس رو همراه با کلومیفن میخورم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2706