2726
عنوان

ویتاگنوس

294 بازدید | 50 پست

سلام من میخوام بدون تجویز پزشک قرص ویتاگنوس رو شروع کنم ب خوردن، حالا یه سوال دارم، من ک در اقدامم اگه بارداری اتفاق بیوفته و بی خبر باشم باعث سقط نمیشه؟ منظورم روزهای ابتداییه ک بی بی و آزمایش نشون نمیده. 

روز 5 تا 25 پریود بخور 

بعد قطع کن اگه شدی ماه بعد همینطوری... 

گیاهی، هورمونی که نیست منظم و هرروز بخوری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من کیست تخمدان دارم البته مشکوک ب اندومتریوزه. و همچنین واسه باردار شدن 

من دیشب تاپیک زده بودم اونجا بهم معرفی کردن واسه افزایش سایز سینه وهمینطر اختلالات قاعدگی

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜
روز 5 تا 25 پریود بخور  بعد قطع کن اگه شدی ماه بعد همینطوری...  گیاهی، هورمونی که نیست م ...

حالا یه چیزی تو بروشورش نوشته میشه هرروز هم خورد. پس مشکلی نداره اگه روزای ابتدای بارداری باشه ؟ شما مصرف کردید نتیجه گرفتید؟ از وسط سیکل شزوع کنم ب خوردن اشکال نداره؟ امروز روز 16 ام دوره ام هست. 

حالا یه چیزی تو بروشورش نوشته میشه هرروز هم خورد. پس مشکلی نداره اگه روزای ابتدای بارداری باشه ؟ شما ...

از روز 5 بهتره... روزای اول هم خورده نشه بهتره چون خونریزی شاید غیر طبیعی زیاد کنه! 

من ذخیره تخمدانم کمه خوردم تا حدودی LH و fsh آورد پایین... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

من تنبلی تخمدان دارم بخورم یعنی؟؟؟عوارض نداره

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
اون باعث بارداریتون شد؟ 

نه بابا...  هزار جور آمپول هم زدم نشد... Iui کردم منفی شد! 

دیگه تو سیکل ivf، خدا رحم کرد طبیعی باردار شدم وگرنه میگفتن همونم ممکنه جواب نده

عزیزم من خودم دارم میپرسم از بقیه. من نمیدونم شما باید بخوری یا نه 

ممنونم گلم من خیلی تعریفشو شنیدم دیگه درمورد اونه تایپکتون من سوال کردم🤗

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
نه بابا...  هزار جور آمپول هم زدم نشد... Iui کردم منفی شد!  دیگه تو سیکل ivf، خدا رحم کرد ...

اهااا حالا شما ک اینقد تجربه دارید ب من بگید تاثیر داره بخورم؟ 

در ضمن مبارک باشه بعد این همه سختی خداروشکر گرفته 

2706