1265
1292
عنوان

ویتاگنوس

226 بازدید | 50 پست

سلام من میخوام بدون تجویز پزشک قرص ویتاگنوس رو شروع کنم ب خوردن، حالا یه سوال دارم، من ک در اقدامم اگه بارداری اتفاق بیوفته و بی خبر باشم باعث سقط نمیشه؟ منظورم روزهای ابتداییه ک بی بی و آزمایش نشون نمیده. 

روز 5 تا 25 پریود بخور 

بعد قطع کن اگه شدی ماه بعد همینطوری... 

گیاهی، هورمونی که نیست منظم و هرروز بخوری

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا                                                                            داستان بارداری من 

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291
من کیست تخمدان دارم البته مشکوک ب اندومتریوزه. و همچنین واسه باردار شدن 

من دیشب تاپیک زده بودم اونجا بهم معرفی کردن واسه افزایش سایز سینه وهمینطر اختلالات قاعدگی

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟💜
روز 5 تا 25 پریود بخور  بعد قطع کن اگه شدی ماه بعد همینطوری...  گیاهی، هورمونی که نیست م ...

حالا یه چیزی تو بروشورش نوشته میشه هرروز هم خورد. پس مشکلی نداره اگه روزای ابتدای بارداری باشه ؟ شما مصرف کردید نتیجه گرفتید؟ از وسط سیکل شزوع کنم ب خوردن اشکال نداره؟ امروز روز 16 ام دوره ام هست. 

حالا یه چیزی تو بروشورش نوشته میشه هرروز هم خورد. پس مشکلی نداره اگه روزای ابتدای بارداری باشه ؟ شما ...

از روز 5 بهتره... روزای اول هم خورده نشه بهتره چون خونریزی شاید غیر طبیعی زیاد کنه! 

من ذخیره تخمدانم کمه خوردم تا حدودی LH و fsh آورد پایین... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا                                                                            داستان بارداری من 
1323
اون باعث بارداریتون شد؟ 

نه بابا...  هزار جور آمپول هم زدم نشد... Iui کردم منفی شد! 

دیگه تو سیکل ivf، خدا رحم کرد طبیعی باردار شدم وگرنه میگفتن همونم ممکنه جواب نده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا...  هزار جور آمپول هم زدم نشد... Iui کردم منفی شد!  دیگه تو سیکل ivf، خدا رحم کرد ...

اهااا حالا شما ک اینقد تجربه دارید ب من بگید تاثیر داره بخورم؟ 

در ضمن مبارک باشه بعد این همه سختی خداروشکر گرفته 

1267
اهااا حالا شما ک اینقد تجربه دارید ب من بگید تاثیر داره بخورم؟  در ضمن مبارک باشه بعد این همه ...

ممنون عزیزم! 

داروی گیاهی دیگه، اما بازم زیادش ضرر داره...  سه ماه میتونی بخوری اگه خدایی نکرده باردار نشدی قطع کن دیگه نخور! 

بی تأثیر نباید باشه... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم!  داروی گیاهی دیگه، اما بازم زیادش ضرر داره...  سه ماه میتونی بخوری اگه خدایی ...

درسته، باشه ممنون اگه خدایی نکرده این ماه پریود شدم شروعش میکنم توکل به خدا ببینیم چی میشه. التماس دعا مامان مهربون 

1280