2733
2734
جاریم سنش بالاست گفت بچه کوچیک نمیتونم منم سنم اونقدر نیست بتونم واس پسر 10 ساله مادری کنم

بعدا مشکل ساز نمیشه؟ نمیدونم به هر حال کار خیلی سختیه امیدوارم خدا کمکتون کنه

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم میترسم بعدا بفهمن باهم خواهر برادر نیستن به هم علاقه پیدا کنن ادم که از اینده خبر نداره. در ه ...

حداقل تا 14سالگی بهش نمیگیم بعد بهش میگیم چون به هر حال میفهمه

2731
دختر 8ماهه بچه خودم نیست دوستان مادر و پدرش فوت شدن قرار من بزرگ کنم

وای چه عالی چقدر خوب....یه وقت بین شون فرق.نزاری ها انگار. دوقلو داری حسابی بهش برس خواهرجان

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
پیش جاریم

خدا هر دو بچتو نکه داره سالم وسلامت انشالله .مادربودن ک ب زاییدن نیس گلم تو الانم مادر اون دختری. بهشتو خریدی براخودت گلم

فقط شیرتو بدوش بده بچه بخوره خواهربرادر یاشن

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
اها یعنی برم امروز تخت بخرم ولی 4تا تحت تو اتاق جا میشه؟

رو زمین بخوابید شما و شوهرتون کنار هم بچه ها هم پهلو خودتون

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
چی بگم میترسم بعدا بفهمن باهم خواهر برادر نیستن به هم علاقه پیدا کنن ادم که از اینده خبر نداره. در ه ...

مطمئنا میفعمه.چون برادره ۱۰ سالشه

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2738
حداقل تا 14سالگی بهش نمیگیم بعد بهش میگیم چون به هر حال میفهمه

داداشش که عاقله و بعید میدونم بهش نگه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

مگه قرار نبود بچه ها رو خاله بزرگ کنه

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
عزیزم دس من نیست بچه ها برادر شوهرم هستن یتیم شده قرار ما بزرگش کنیم به غریبه نمیدن 

وای عزیزم 

دوست دارم دستاتو ببوسم 

خیلی خوووووبی تو 

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   

نمیدونم چی بگم خیلی سخته کاش هردوشو نگه میداشتی سخته خیلی سخت اما خدا اجرتو میده خداروخوش نمیاد خواهرورادرو ازهم جدا کنین اون بچه ده سالشه دیگه میفهمه

کاشکی خدایی نکرده خودمونو ذاریم دوتا بچه داریم بعد خودمونو شوهرمون بمیریم دلمون میشه بچه هامون جدا باشن؟ یه ثانیه چشاتو ببند بهش فک کن اگه خدایی نکرده دختر بچه 5 ماهه ات جای اون طفل هشت ماهه بود چی؟

2706