2703
2553
نه دیگه دوس دارم مثل خواهر برادر باشن چون دیگه خودم نمیخوام بچه بیارم دوتایی پشت هم باشن 

چی بگم میترسم بعدا بفهمن باهم خواهر برادر نیستن به هم علاقه پیدا کنن ادم که از اینده خبر نداره. در هر حال در اون صورتم فکر نکنم مشکلی باشه.بچه برا خودتم حالا چند سال دیگه میتونی باز بیاری اینم که یه دخمل نازه. قرار شده به بچه بگین پدر مادرش نیستین یا نه؟

ولی هرچی بشه خدا شمارو حفظ کنه واقعا خانومی 

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بمیرم 

استارتر تو رو خدا کمتر از بچه خودت بهش نگاه نکن 

و در مورد سوال واقعا نمیدونم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
نه دیگه دوس دارم مثل خواهر برادر باشن چون دیگه خودم نمیخوام بچه بیارم دوتایی پشت هم باشن 

ببین احکام محرمیت رضاعی باید بچه شیر رو از سینه بخوره تا محرم شید دوشیده بشه نمیشه حواست باشه

2720
چقدر غم انگیز و چقدر سخت... چرا خواهر و برادر رو از هم جدا کردید؟!! 

جاریم سنش بالاست گفت بچه کوچیک نمیتونم منم سنم اونقدر نیست بتونم واس پسر 10 ساله مادری کنم

2714

ببین برو یه پارتی کلفت ببین نداری دست ببرن توشناسنامش اسم پدرمادرشو شما بزنن سنشم بکنن همسن اون بچه 5 ماهه ک بعدها بگی دوقلو بودین

خیلی سخته بچه بعدها بفهمه

مطمن باش با یه پارتی گردن کلفت وپول میشه من خودم به چشم دیدم

بله ولی به نتیجه نرسید فردا هم قرار بریم از خاله برداریم 

تصمیمت رو جدی جدی بگیر

بزرگ کردن بچه کاری نداره ولی واسه حرف مردم باید کوووووه باشی کووووه

پسر عمه من با خانمش بر اثر یک حادثه هر دو شش ماه پیش فوت شدن.شوهز عمه مم دو سال پیش فوت شد

سه تا بچه بی پناه موندن با کلییییی پول

اولش خونه خاله بودن.مردم حرف در اوردن خاله اومده پیش شون از بقل اینا بخوره.بعد عمه ام خودش رفت خونشون هزارررر جور حرف مردم پشت سر عمه م هست. باید استوار باشی و محکمممم

عمه ام از ی طرف از دیدن بچه هاش داره اب میشه بدتر ازون حرف مردم داره نابودش میکنه

فکراتو بکن.سنگهاتو وابچین با شوهرت خانواده شوهرت خانواده مادری بچه ها ... 

امیدوارم خدا توانش رو همه جهت بهتون بده

استارتر تصمیمتو گرفتی ؟ تو خیلی مقاومت داشتی در قبال این بچه ها گناه داره😔

هنوزم میترسم ولی قبول کردم دلم نخواست بدون پدر و مادر بزرگ بشه گفتم اگه حتی یکم فرقم بذارم بازم پدر و مادر داره ولی هنوز دلم راضیه راضی نیست 

2706