2726

ولی استارتر از الان با همه فامیل سنگاتو وابکن بگو این بچه منه فردا سرماخورد دعواش کردم هر چی شد کسی حق دخالت نداره عین پسر خودم بزرگش میکنم هر کیم ناراحته خودش ببره بزرگش کنه .

همیشه سلامت باشی که آرامش بچه بی پناه شدی  

دوشیدن میتونم فکر خوبیه

ولی بنظرم شیر خودتو نده بعدا شاید از هم خوششون اومد .هرچند فکر کنم برای برادر خواهر رضایی شدن باید وقتی دو سه روزه هست شیر شمارو میخورد و الان اگه بخوره از لحاظ شرعی دیگه مشکلی نیست باز من دقیق نمیدونم.خواستی خودت یه سرچی بکن.

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامانش کجاست تورو خداااااا اگه ک میخای براش مادری کنی برا ثوابشم ک شده بده من ک بچه دار نمیشم بزرگش ...

عزیز دلم برو دنباله کارای پرورشگاه از اونجا یکی بگیر نزار دیر بشه

😢😢
ولی بنظرم شیر خودتو نده بعدا شاید از هم خوششون اومد .هرچند فکر کنم برای برادر خواهر رضایی شدن باید و ...

نه دیگه دوس دارم مثل خواهر برادر باشن چون دیگه خودم نمیخوام بچه بیارم دوتایی پشت هم باشن 

ولی بنظرم شیر خودتو نده بعدا شاید از هم خوششون اومد .هرچند فکر کنم برای برادر خواهر رضایی شدن باید و ...

خب وقتی خواهر برادر رضاعی بشن از بچگی میدونن خواهر برادرن به هم حس عشق پیدا نمیکنن

سینه نمیگیره اصلا

من از شش ماهگی دخترمو جدا کردم. هشت ماهه رو جدا کن.... پنج ماهه رو هم دوماه دیگه جدا کن. 

یکم برو بیا داری ولی راحت میشی.... من بودم این کارو میکردم. هرچند شیا چند بار سر میزنم بهش ولی راحتم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
دلم ریش شده کاش من میتونستم براش مادری کنم بخدا قول نمیزارم اب تو دلش تکون بخوره چرا پدر مادرش فوت ش ...

الهی قربونت برم که اینقددلت پاکه خدایااگه جواب این بنده تو ندی بی انصافی کردی،من دوتابچه دارم ضعف اعصاب گرفتم کاش نصف تولیاقت بچه روداشتم❤❤❤

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
بله برادر شوهرم  قبلا تاپیک زدم میشه واس سوالم جواب بدبن

من زن داداشم ی بچه سه سال و ی بچه یه سال داره 

یکیش اونوره باباش یکیش اینوره مامانش میخوابه یعنی زن و شوهر وسطن اینحوری کناره شوهرتی گلم 

ولی بچه های شما کوچیکه اگر میتونی این کار رو بکن

😢😢
من از شش ماهگی دخترمو جدا کردم. هشت ماهه رو جدا کن.... پنج ماهه رو هم دوماه دیگه جدا کن.  یکم ...

نمیشه جدا کنم سخته واس شیر دادن آخه دوتا هستن میخوام ساعت تنظیم کنم باهم شیر بدم تا خودمم بتونم بخوابم 

2706