2726
مامانش کجاست تورو خداااااا اگه ک میخای براش مادری کنی برا ثوابشم ک شده بده من ک بچه دار نمیشم بزرگش ...

عزیزم دس من نیست بچه ها برادر شوهرم هستن یتیم شده قرار ما بزرگش کنیم به غریبه نمیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هارو عادت بده تو اتاق خودشون بخوابن سخت میشه برات البته خودت پیششون باش تا خوابشون بگیره 

من یه خانوم متاهل و عاشقه همسرم هستم و خوشبختی به این میبینم که باهم دیگه به آینده مون برسیم  
یکیش بچه خودم نیست از فردا شب مادرش میشم 

عزیزم وسطشون بخواب شیر دادی خوابشون برد یه بالش یا دوتا بینشون بزار که غلت نزنن رو هم بعد که خوابشون برد برو پیش همسرت ...من بچه هام که دوقلواند رو پایین تخت اینجوری میخوابوندم بعدش میرفتم بالای تخت کاملا هم اشراف داشتم روشون 

2728
خودم از شوهرم یعنی جدا بخوابم؟ 

ببین عزیزم صبر کن بزرگه بشه یکسالش و کوچیکه هم بشه ۸  ۹ ماه بعد اتاقشون رو جدا کن

من دختر خودم از ۸ ماهگی جدا کردم الان راحت اتاق خودش میخوابه 

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

شیرش هم میدی؟ 

اگه آره باید پیش خودت بخوابونیش جیگرو😍

بچه خودت چیه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم دس من نیست بچه ها برادر شوهرم هستن یتیم شده قرار ما بزرگش کنیم به غریبه نمیدن 

دلم ریش شده کاش من میتونستم براش مادری کنم بخدا قول نمیزارم اب تو دلش تکون بخوره چرا پدر مادرش فوت شده

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
دختر 8ماهه بچه خودم نیست دوستان مادر و پدرش فوت شدن قرار من بزرگ کنم

وای فدات شم،لطفا جفتشون بچه خودت بدون میدونم آدم بین بچه های خودشم قلبن ممکنه یکی رو بیشتر دوس داشته باشه و دست خود آدم نیس،ولی تو رفتار فرقی بینشون نزار گلم

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘

خداخیرت بده عزیزم...من دوتا بچه کوچیک شیربه شیره دارم

البته الان دیگه کوچیکه ۳سالشه...بین شون میخوابیدم تاصبح نمیذاشتن بخوابم...

😶

۸ ماهه که فکر کنم زود جدا بشه چون به شما عادت نداره، ۸ ماهه رو جدا کن و بچه خودتم یکسال شد جدا بخوابون 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706