2703
2553
عنوان

عصر جدید 😭 طرفداراش بیاااین 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 67 پست
😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂 امان از دست این مردم  اگه علیخانی عروسی کنه نصف دخترا به فنا میرن ...

تو سایتای خبری نوشته بود

من شوهرو چندتا بچه دارم😏

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
واقعا صداشون عالی بود توی فصل قبل دیدی عبدالباسط فارسی خوند، اصن صداش محشره خیلی ناراحت شدن بیچاره ...

دقیقا والا من همش منتظر بودم اینا بیان از اول این مرحله 

چقدر قشنگ و نرم خوند چ حنجره خوبی داشت عبدالباسط حیف فقط هر چی جنگولک بازی دربیاری میری بالا مثل آرمان و محمد البته محمد گناه داشت اونم 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو سایتای خبری نوشته بود من شوهرو چندتا بچه دارم😏

با شما نبودم که 

با بقیه بودم که همش دنبال این مجرین اخه اینستا پر شده از قربون صدقه همه دارن التماس میکنن لایکشون کنه 

حالا اون روز یکی کامنت گذاشته بود ادامس گوشه دهن احسانم نشدیم🤢🤢

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2456
بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

هیچی عزیزم مردم دیگه خیلی شورشو درمیارن

بیچاره احسان جرات نمیکنه حرف بزنه، مردم سریع حاشیه میسازن

یه پسری بود مهارت داشت، گفت زنم گفته به عنوان مهریه، فقط برو برای بچه های سرطانی اجرا کن

احسان هم گفت آفرین به خانمتون

بعدم زنه رو تشویق کرد، بعد احسان به زنه گفت: خانم شما دختر خاله ای، خواهری چیزی ندارین دیگه؟ دختره هم گفت نه

همه خندیدن

بیچاره شوخی کرد

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
2714
هیچی عزیزم مردم دیگه خیلی شورشو درمیارن بیچاره احسان جرات نمیکنه حرف بزنه، مردم سریع حاشیه میسازن ...

بیچاره 

ولی خوش به حالشه این همه ادم دنبالشن 😩

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2706