2726
عنوان

عصر جدید 😭 طرفداراش بیاااین 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 67 پست
به نظرم داوریشون درست بود😊 من خودم پدال ی موتورو نمی تونم بزنم

آره عزیزم

به نظر منم اون یکیا خیلی مهارت داشتن

اما اینام خیلی حیف شدن 😔

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون داورا هیچی حالیشون نیست

نه خب خداییش بقیه هم خیلی مهارت داشتن

کاش میشد همشون انتخاب شن 😍

2728
این سه تا هم تیمیش رو دیده بنده خدا یهو کپ کرده اسهال گرفته😂😂😂😂

آررره

همون بهتر که نیومد 😂

خواننده بود سبک خودش میخوند

این سبکی من زیاد شنیده بودم که

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

پسرکه گفت زنش مهریه ش اجرا توی محکه واسه سرطانیا

علی خانیم زنشوبلندکردبراش دست زدن

گفت دخترخاله ای خواهری نداری مجردباشه؟

شوخی کرد همه م خندیدن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
وای من خیلی زورم گرفت بابا اینا استعداد واقعی بودن همش کارای ورزشی و هیجانی میره بالا ک میشه با تمری ...

واقعا صداشون عالی بود

توی فصل قبل دیدی عبدالباسط فارسی خوند، اصن صداش محشره

خیلی ناراحت شدن بیچاره ها

ولی احسان چه خوش زبونه

دیدی چه قشنگ آخرش با صحبتاش دل داداشا رو به دست آورد

بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂

امان از دست این مردم 

اگه علیخانی عروسی کنه نصف دخترا به فنا میرن 😁😉

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
پسرکه گفت زنش مهریه ش اجرا توی محکه واسه سرطانیا علی خانیم زنشوبلندکردبراش دست زدن گفت دخترخاله ای ...

یعنی مهرشو از شوهرش گرفته واسه سرطانیا؟ 

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
یعنی مهرشو از شوهرش گرفته واسه سرطانیا؟ 

مهریه ش اجراتومحک بود هیچیم مهرش نبوده

سراین همه خوششون اومد

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706