1147
1273
عنوان

عصر جدید 😭 طرفداراش بیاااین 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 67 پست
وای من خیلی زورم گرفت بابا اینا استعداد واقعی بودن همش کارای ورزشی و هیجانی میره بالا ک میشه با تمری ...

واقعا صداشون عالی بود

توی فصل قبل دیدی عبدالباسط فارسی خوند، اصن صداش محشره

خیلی ناراحت شدن بیچاره ها

ولی احسان چه خوش زبونه

دیدی چه قشنگ آخرش با صحبتاش دل داداشا رو به دست آورد

بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂

امان از دست این مردم 

اگه علیخانی عروسی کنه نصف دخترا به فنا میرن 😁😉

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
این سبکی من زیاد شنیده بودم که

والا خودشون میگن سبک جدیده و سبک خودش بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

پسرکه گفت زنش مهریه ش اجرا توی محکه واسه سرطانیا علی خانیم زنشوبلندکردبراش دست زدن گفت دخترخاله ای ...

یعنی مهرشو از شوهرش گرفته واسه سرطانیا؟ 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
1291
😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂 امان از دست این مردم  اگه علیخانی عروسی کنه نصف دخترا به فنا میرن ...

تو سایتای خبری نوشته بود

من شوهرو چندتا بچه دارم😏

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
واقعا صداشون عالی بود توی فصل قبل دیدی عبدالباسط فارسی خوند، اصن صداش محشره خیلی ناراحت شدن بیچاره ...

دقیقا والا من همش منتظر بودم اینا بیان از اول این مرحله 

چقدر قشنگ و نرم خوند چ حنجره خوبی داشت عبدالباسط حیف فقط هر چی جنگولک بازی دربیاری میری بالا مثل آرمان و محمد البته محمد گناه داشت اونم 

آی ام یخمک صدتومنی ک گرون شده و 500تومنی شده   همی کاراشونه هااااا ک به دلم نمیشینن والااااا  یه شیرازی بلغمی خسته  
تو سایتای خبری نوشته بود من شوهرو چندتا بچه دارم😏

با شما نبودم که 

با بقیه بودم که همش دنبال این مجرین اخه اینستا پر شده از قربون صدقه همه دارن التماس میکنن لایکشون کنه 

حالا اون روز یکی کامنت گذاشته بود ادامس گوشه دهن احسانم نشدیم🤢🤢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
1320
شروين چكار ميكرد يادم رفته

خوانندگی

فقط 42 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍
بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

هیچی عزیزم مردم دیگه خیلی شورشو درمیارن

بیچاره احسان جرات نمیکنه حرف بزنه، مردم سریع حاشیه میسازن

یه پسری بود مهارت داشت، گفت زنم گفته به عنوان مهریه، فقط برو برای بچه های سرطانی اجرا کن

احسان هم گفت آفرین به خانمتون

بعدم زنه رو تشویق کرد، بعد احسان به زنه گفت: خانم شما دختر خاله ای، خواهری چیزی ندارین دیگه؟ دختره هم گفت نه

همه خندیدن

بیچاره شوخی کرد

هیچی عزیزم مردم دیگه خیلی شورشو درمیارن بیچاره احسان جرات نمیکنه حرف بزنه، مردم سریع حاشیه میسازن ...

بیچاره 

ولی خوش به حالشه این همه ادم دنبالشن 😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
1290